• 4:52 PM
  • неділя , 5-лютого-2023

До іршавських вогнеборців завітали колеги із Чехії

  • 9/22/2016
  • Перегляди 823
  • Коментарі 0

19 вересня з візитом до рятувальників 5-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Іршава завітали колеги з Ліса-над-Лабем – Дворці Чеської республіки.

У ході робочої зустрічі іршавські вогнеборці та представники пожежної станції міста Ліса-над-Лабем обмінялися досвідом роботи щодо питань попередження та ліквідації наслідків пожеж та різного роду надзвичайних ситуацій. Гості мали змогу ознайомитися з пожежно-рятувальною технікою, спорядженням та обладнанням, яке знаходиться на озброєнні в ДПРЧ-5. Не оминули увагою присутні й питання створення добровільних пожежних формувань на Закарпатті та в Чехії.

Колеги з сусідньої країни розповіли, що у Чехії питання пожежного волонтерства регулює Закон про протипожежний захист, і кількість добровільних пожежних більше ніж професійних. На Закарпатті ця справа тільки починає зароджуватись. І на завершення гості з Чеської Республіки подарували пожежникам бойовий одяг та обладнання: каски, стволи, рукава, розгалуження, вогнегасники та рукавиці (краги).

У ДСНС України у Закарпатській області

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News