• 2:04 AM
  • п'ятниця , 10-квітня-2020

Вітаємо Вас з 25 річницею Незалежності України!

  • 8/24/2016
  • Перегляди 688
  • Коментарі 0

  Ми мріємо мати сильну, процвітаючу Країну! Чесну і патріотичну владу! 


  25!

  Насправді, це великий шанс древньої нації.

Вперше за століття лише один ворог атакує наші кордони. Вперше цивілізований світ об'єднаний на захист України. Вперше за віки старшина чи верхівка немає шансу на таємні договори чи кулуарні домовленості, приватною ціною яких є втрата державності. Занадто все ПроЗорро і легкозрозуміло.

Українські корупціонери, одиниці з яких стали потужними промисловцями чи підприємцями, суттєво здали свої позиції у порівнянні з європейськими бізнесменами. Білл Гейтс зі статком у 90 млрд дол відверто не зрозуміє потуги і цінності топ-10 українських "колег" у розпилі, дотуванні з державного бюджету та лобізмі примітивних схем. Неспіврозмірні величини тепер.

Вперше за десятиліття одиниці, що прагнуть змін, стали тисячами. І, насправді, їх об'єднує майбутнє України набагато потужніше, аніж зграю колишніх і нинішніх в боротьбі за доступ до всихаючого бюджетного потоку.

Йде страшна війна на Сході. Така ж, в яких вистоювали інші нації в боротьбі з московськими навалами різних часів і під різними ідеологіями. І теж, переважно, за стриманої мовчанки чи кволої підтримки Європи.

Реформи - є! Не такі, надповільно і дуже блідо, але є.

Між 2013 і 2016 різниця разюча, у 20 років мінімум. Ключове - люди на посадах почали розуміти, що репутація коштує більше яхт, вілл і мільйонів купюр, поскладуваних в закритих кімнатах. Не всі, але почали.

Золоті злитки і діаманти перетворюються в пил, коли тобі більше не вірять.

Як на мене, ключова фраза цього півріччя: "НАБУ вистоїть, якщо суспільство підтримає". А суспільство підтримає, якщо бачитиме прозорі кадрові призначення, ефективну роботу і злочинців в тюрьмах.

Все в нас буде добре! Важко, непросто, з протестами, але добре.

Ми знову вчимося самостійно рухати фігури на Великій Шахівниці.

Я гордий за Україну! І пишаюся українцями!

З днем народження, країно!

                                        Володимир Омелян

громадянин України

Міністр  міністерства інфраструктури України


P.S. Ми привели привітання Володимира Омеляна як достойне привітання до 25 річниці Незалежності України. Вітаємо з святом наших читачів.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News