• 05:16
  • середа , 19-грудня-2018

В Іршаві покращують умови щодо збору та вивозу твердих побутових відходів

  • 04.07.2016
  • Перегляди 753
  • Коментарі 0

У міськвиконкомі неодноразово порушували питання щодо збору та вивозу твердих побутових відходів. Мешканці міста не раз наголошували на тому, що слід підвищувати рівень надання послуг. Суб’єкти, які здійснюють збір і вивіз сміття - ФОП Дешко О.О. і КП «Тепло-Місто», - взяли на себе певні зобов’язання, спрямовані саме на покращення умов для абонентів.

Що стосується приватного підприємця, то одним із основних зауважень від містян була техніка, яка проводила збір. Старий трактор із переповненим причепом був не одним із кращих варіантів вивозу сміття. Вже на початку поточного року підприємством запущено спеціалізований автомобіль. Проте, як і будь-яка техніка, він іноді виходить із ладу. Але все ж 90% всього об’єму роботи виконується за допомогою спеціалізованого автотранспорту. Серед інших пунктів зобов’язання було забезпечення всіх абонентів пластмасовими контейнерами для збору ТПВ. 

Не в зазначені строки, але все таки перші п’ятдесят домогосподарств, які мають заключенні з підприємством угоди, отримають нові сміттєзбірники. Як було обумовлено, в першу чергу ними забезпечать абонентів центральних міських вулиць. Наприкінці минулого тижня  працівники відвідали громадян по вулиці Гагаріна – власники сорока будинків прийняли контейнери. На цьому тижні їх привезуть абонентам по вулиці Білецькій. Як відзначив Олександр Дешко, - «У місті майже 800 домогосподарств підписали угоди з нашим підприємством і поступово всі будуть забезпечені контейнерами, щоб сміття не було розкидано на тротуарах і дорогах».

Щодо виконання плану на шляху покращення якості надання послуг по збору і вивезенню твердих побутових відходів КП «Тепло-Місто» в найближчий час повинно отримати нові сміттєзбірні контейнери, що закриваються, для площадок по вулиці Набережній. Якщо вони отримають схвальні відгуки від мешканців і покращать естетичний вигляд площадки та умови збору ТПВ в цілому – такі ж будуть придбані для мікрорайонів багатоквартирного житлового сектору по вулицях – Шевченка та Шкільній  повідомляє Іршавська міськрада.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News