• 15:40
  • неділя , 21-жовтня-2018

Двометровий кований герб Іршави майже готовий

  • 10.06.2016
  • Перегляди 663
  • Коментарі 0

Уже зовсім скоро у середмісті Іршави з’явиться великий герб зроблений руками місцевих ковалів.

Нагадаємо, що з нагоди десятої річниці своєї роботи, ініціювали розробку герба Олександр Кормош та Павло Брич, а автором ескізу є молодий художник Віталій Остафійчук.

Як відзначив пан Олександр, практично повністю завершено виготовлення гербу. Копітка робота над кожним елементом композиції вже має результат. Майстерно викувані всі чотири символи - тризубчата корона, рука із шаблею, дві рибини та дві дерева. Вони прикріплені до металевого щита. 

Попереду виготовлення трьох метрових колон, які з’єднаються між собою викуваним надписом Іршава і стануть основою, на яку власне і буде прикріплений герб. Як обіцяють ковалі, побачити цілісну композицію іршавчани зможуть вже за місяць.

Робота над знаком надзвичайно велика і потребує додаткових чоловічих рук. Всіх, хто любить працювати із металом і хоче реалізувати свої творчі здібності, кузня «БК» запрошує на роботу. Тут потрібні зварювальники.

Бажаючі можуть звернутися на підприємство за адресою м. Іршава, вул.Федорова, 29, або зателефонувати за номером 096 15 36 270 Олександр.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News