• 11:38 PM
  • четвер , 2-грудня-2021

Під час літніх канікул в дитсадках будуть проводити поточні ремонти

  • 6/6/2016
  • Перегляди 781
  • Коментарі 0

З настанням літа міські дитячі садочки почергово призупинятимуть свою роботу. Першими на літні канікули йдуть вихованці дитячого дошкільного закладу №3 з 1 по 30 червня. Діти, які відвідують садочки №1 та №4 відпочиватимуть із 1 по 31 липня, а малята другого дитсадка матимуть канікули із 1 по 31 серпня, - про це йшлося сьогодні на робочій при міському голові. 

Поки діти будуть вдома, чи в іншому дошкільному закладі, завідувачки організовуватимуть проведення поточних косметичних ремонтів у приміщеннях. Для здійснення цих робіт у бюджеті передбачені кошти у сумі: по 35 тисяч гривень для ДНЗ №1 та №2, по 25 тисяч гривень для ДНЗ №3 та №4, ДНЗ с.Собатин – 10 тис. грн. Втім це не стосується капітальних робіт. 

Перелік необхідних оновлень визначатимуть завідувачки самостійно. Як наголосив Степан Бобик, міськвиконком спрямовуються кошти, аби була змога залучити бригаду спеціалістів, а не колектив закладу, до здійснення штукатурних робіт, заміни підлоги, фарбування стін тощо. Самі ж завідувачки відзначили, що прибирання приміщень, території та інші супутні роботи виконуватимуться силами працівників. Інша основна мета – не збирати кошти для ремонтів та придбання матеріалів від батьків. Крім того, у ході бесіди мер зауважив, що в наступні роки, очевидно, суми спрямовані для поточних оновлень у дошкільних закладах збільшуватимуться.

Також, наголошуємо, що всі батьки, які бажають віддати свою дитину до дитсадка, повинні написати відповідну заяву до закладу, який обрали повідомляє Іршавська міськрада.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News