• 12:00 PM
  • понеділок , 8-серпня-2022

Іршавський районний будинок дитячої творчості представив свої напрацювання широкому загалу

  • 5/26/2016
  • Перегляди 815
  • Коментарі 0

Вихованці гуртків Іршавського районного будинку дитячої творчості сьогодні представили свої напрацювання широкому загалу. На творчий звіт запросили батьків, друзів, вчителів. Серед гостей був міський голова та перші керівники району.

Іршавський міський голова Степан Бобик нагородив грамотою керівника хореографічної студії Юрія Буряса, колектив якого у цьому році відзначає десяту річницю творчої діяльності.

Також мер висловив вдячність всьому колективу педагогів та вихованців закладу, які завжди підтримують та допомагають у реалізації культурно-масових заходів. Самі ініціюють та втілюють у життя ряд задумів, серед яких, зокрема, фестиваль із писанкарства, різні квести та акції покликані прививати дітлахам любов до Батьківщини, патріотизм у юних серцях, а також розвиток світогляду, вдосконалення та розкриття талантів юних іршавчан. 

На базі будинку творчості діє 76 гуртків. У 108-ми групах займається близько 1600 дітей. У навчальному році, що минає, вихованці брали участь у різноманітних конкурсах і фестивалях. На Іршавщину привезли дев’ять призових місць із 5-ти міжнародних конкурсів, 36 - із 11-ти Всеукраїнських,  63 – із 15-ти обласних змагань і фестивалів.

Більше 200 вихованців здобули перші місця у районних виставках та інших творчих заходах. Протягом 2015-2016 навчального року було проведено 40 внутрішніх заходів та 12 районних.

Щиро бажаємо керівникам гуртків та їх вихованцям нових досягнень і перемог.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News