• 1:04 PM
  • середа , 19-січня-2022

З 1 квітня показники газового лічильника можна буде передати за допомогою SMS повідомлення

  • 3/29/2016
  • Перегляди 759
  • Коментарі 0

ПАТ «Закарпатгаз» запровадило новий сервіс для передачі показань лічильника. Відтепер надіслати дані можна за допомогою SMS-повідомлення – зручно та швидко. Новий тип сповіщення про спожиті обсяги газу значно зекономить час клієнтів газової компанії.

З 1 квітня 2016 року закарпатці зможуть передати показання лічильника за допомогою SMS на короткий номер 7104. У повідомленні необхідно вказати номер особового рахунку та показання лічильника у форматі: ХХХХХХХХХХ ХХХХХ, де ХХХХХХХХХХ – 10 цифр особового рахунку споживача, ХХХХХ – показання лічильника (до 5 цифр). Обидва параметри розділені пробілом. Після відправлення повідомлення у правильному форматі споживач автоматично отримує відповідь: «Ваші показання прийняті та оброблені. Дякуємо».

Якщо клієнт отримав відповідь «Неправильний формат», це означає, що дані, які він надіслав, вказані не коректно. Йому необхідно їх перевірити та повторити спробу, або передати показання іншими способами:

 - використовуючи веб-сервіс «Особистий кабінет» на сайті 104.ua;

 - зателефонувавши до Контакт-центру за номером (0312) 48-83-04;

 - надіславши повідомлення із зазначенням поштової адреси та номеру особового рахунку на електронну адресу contact@zk.104.ua.

Номер 7104 є єдиним номером для всіх споживачів природного газу та призначений тільки для прийому SMS-повідомлень. Вартість відправки повідомлення з номерів мобільних операторів України є стандартною – відповідно до тарифного плану оператора.

Звертаємо увагу! Номер 7104 призначений виключно для передачі показань лічильника SMS-повідомленням. У випадку надання спожитих обсягів газу телефоном, необхідно дзвонити за номером контакт-центру (0312) 48-83-04.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News