• 2:25 PM
  • четвер , 7-липня-2022

Що вчора робив на іршавщині Геннадій Москаль?

  • 3/26/2016
  • Перегляди 1325
  • Коментарі 0

Вчора, 25 березня, на іршавщину завітав голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. Візит не був анонсований попередньо, та не передбачав прийом громадян. Однак керівник області проїхався по всім найбільш проблемним населеним пунктам району та вивчав проблемні питання від Лисичова до Камянського.

  Розпочав посадовець із огляду проблемної ділянки автодороги в с. Кам’янське, яка потребує капітального ремонту. Потім на черзі стояв огляд райлікарні, де вкрай необхідними є заміна вікон титульної сторони будівлі та будівництво нової котельні. Користуючись можливістю, медпрацівники лікарні звернулися з проханням посприяти у придбанні нового медичного обладнання, адже деякому з наявного вже 30 і більше років. Також торкнулися питання і медикаментів.

Побував голова ОДА і в с. Лисичово, де найболючішим питанням для мешканців села є берегоукріплення р. Лисичанка, що несе неабияку загрозу безпеці сільчан. Не обійшов і водяну кузню «Гамору» – візитівку не тільки Лисичова, а й цілого району.

Ще одну зупинку Геннадій Москаль зробив біля мосту через р. Боржава в напрямку Імстичова, який потребує ремонту. Імстичани побоюються, що ще трохи і вони залишаться без єдиного сполучення з їхнім селом. Відтак, на місці губернатор зв’язався з начальником Служби автомобільних доріг Михайлом Поповичем, який зазначив, що на даний міст уже є акт обстеження та кошторис і після надходження коштів  у кількості 10% від загальної суми (співфінансування) – готові розпочинати роботу.

Інші проблемні об’єкти, на яких побував очільник краю, знаходилися в с. Ільниця, – це берегоукріплення р. Синявка, реконструкція водогону (присілок Новоселиця) та Ільницька ЗОШ І-ІІ ступенів. Оглянувши школу та поспілкувавшись з педагогічним колективом, Геннадій Москаль зазначив, що не збирається займатися популізмом і розкидатися пустими обіцянками, тому на сьогоднішній день найбільш реальним виходом із проблеми вважає реконструкцію старої школи та відхід від двозмінного режиму навчання, аніж її будівництво. Адже, враховуючи ситуацію в країні та зміни в законодавстві, за якими фінансування багатьох напрямків різних сфер перейшло на місцеві бюджети, нове будівництво є практично неможливим, і не тільки в нашій області, а по всій Україні. Вчителі підтримали такий варіант вирішення проблеми та запевнили, що спільно з сільським головою та районною владою першочергово приведуть у відповідність всі необхідні документи (проектно-кошторисна документація) по реконструкції даної будівлі аби закласти кошти на її фінансування.

Раніше, осінню, голова ОДА відвідав найбільші підприємства Іршавщини – ТзОВ «Берег-Кабель» та ТзОВ «К’лен».


за матеріалами: Іршавської РДА , газети Панорама-Мукачево.Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News