• 06:52
  • п'ятниця , 22-лютого-2019

Підприємець орендувала приміщення в Іршавській районній лікарні, проте кошти за нього не сплачувала - прокуратура звернулась до суду

  • 12.02.2016
  • Перегляди 1089
  • Коментарі 0

Хустська місцева прокуратура звернулася з позовною заявою до Господарського суду Закарпатської області в інтересах держави в особі відділу управління майном спільної власності територіальних громад сіл, міста району виконавчого апарату Іршавської районної ради до одного з приватного підприємців про розірвання договору оренди комунального майна, повернення майна та стягнення заборгованості по орендній платі.
 
Встановлено, що через неналежне виконання орендарем своїх зобов’язань, починаючи з 2014 року виникла заборгованість зі сплати орендної плати за використання комунального майна, яка станом на лютий 2016 року складає майже 45 тис грн.
 Відтак, прокуратура в суді вимагає розірвати договір оренди, повернути майно та стягнути заборгованості по орендній платі.
 

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News