• 8:36 PM
  • понеділок , 3-жовтня-2022

Виконком затвердив начальника водоканалу

  • 1/29/2016
  • Перегляди 817
  • Коментарі 0

В останню середу місяця члени виконкому Іршавської міської ради працювали на черговому зібранні.

У ході роботи міський голова представив присутнім нового колегу – Василя Цоглу, який представлятиме інтереси ромської громади села Собатин. Його кандидатура була затверджена сесією міської ради. 

Наступим питанням погодили кандидатуру Сергія Скоблея на посаду директора комунального підприємства по водопостачанню та водовідведенню, на якого було покладено виконання обов?язків керівника після звільнення Віктора Гелетея. На засіданні Сергій Васильович сказав, що в складних умовах ІКПВ працює задовільно – не допущено заборгованості за електроенергію та по заробітній платі й пообіцяв продовжити працювати над покращенням надання послуг, недопущенню утворення боргів, а також виконання проектів по будівництву нових ліній водопостачання та водовідведення, згідно з Програмою соціально-економічного розвитку міста на 2016 рік.

Далі згідно з клопотаннями завідуючих міських ДНЗ надали пільги по сплаті батьківських коштів за відвідування дітьми садочків у розмірі 50-ти відсотків багатодітним сім?ям.

Розглянули та затвердили дозвільну документацію для закладів торгівлі, громадського харчування, продовження підприємницької діяльності та присвоєння поштових адрес заявникам.

Насамкінець мер поінформував присутніх та ознайомив із комерційною пропозицією по будівництву мотузкового парку «Іршава». Члени виконкому підтримали та погодили даний проект, наголошуючи, що така атракція в місті зовсім нова і цікава, як для дорослих, так і  для малих містян повідомляє Іршавська міськрада.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News