• 9:56 PM
  • понеділок , 13-липня-2020

В Ужгороді відбувся VIII Кубок Закарпатської області з пішохідного туризму в закритих приміщеннях

  • 1/27/2016
  • Перегляди 705
  • Коментарі 0

23 січня 2016 року на базі спорткомплексу «Юність» в Ужгороді відбувся VIII Кубок Закарпатської області з пішохідного туризму в закритих приміщеннях, присвячений Дню Соборності України. Змагання проходили у двох вікових групах: середня група – учасники 1999 – 2001 р.н., старша група – учасники 1998 р.н. і старші. Туристсько-спортивний турнір проходив на дистанції «Командна смуга перешкод» ІІІ класу складності, яка складалася з наступних етапів: крутопохила переправа вниз, траверс, рух по колоді, вільне лазіння(умовна скала), спуск по вертикальних перилах (спуск дюльфером зі скали), рух по жердинах, навісна переправа, рух по паралельних мотузках, в’язання нош. У зазначеному Кубку у середній віковій категорії змагалися 12 команд, а у старшій віковій категорії на старт вийшло 6 команд. Рейтинг змагань був досить високим, оскільки, на старт змагань у двох вікових категоріях вийшло 17 спортсменів зі спортивним розрядом «Кандидат у майстри спорту України» та 11 першорозрядників.

Боротьба у середній віковій групі велася між двома командами Свалявського району (с.Керецьки), двома командами з м.Ужгорода (ПК «Лінкс»), командами Ужгородського, Хустського та Іршавського району. У підсумку напружених змагань трійка команд-призерів середньої вікової групи виглядає наступним чином: ІІІ командне місце за командою Іршавської райСЮТур, яка виступала у збірному складі: Осійська Олександра та Осійський Мар'ян – учні Іршавської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, (тренер Осійський О.Д.), Сушанин Едуард – учень Ільницької ЗОШ І-ІІІ ст.(тренер Осійська Л.Р.), Куля Тарас – учень Довжанської ЗОШ І-ІІІ ст.(тренер Боднар О.Д.),другий результат у команди «СалоМандри» зі Свалявського району (тренер Бучмей М.І.). А кращий результат цих змагань показали туристи з Ужгородського ПК «Лінкс» (тренер Монич О.О.).

У старшій віковій категорії п’єдестал пошани «окупували» такі команди: ІІІ місце у спортсменів Іршавського району у складі керівників гуртків Іршавської райСЮТур та вчителів шкіл району: Осійський О.Д. –заст. директора Іршавської райСЮТур та вчитель Іршавської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Жідов І.І. – вчитель фізкультури Іршавської ЗОШ І-ІІІ ст., Полянський М.А. – вчитель Білківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 та учениця Білківської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 – Данканич Еліна, ІІ місце в ужгородців (тренер Левінець М.М.), а І місце у команди Закарпатського центру туризму (тренер Осипенко О.О.).

На церемонії закриття команди-призери були нагороджені медалями та грамотами від організаторів. А організаторами цього спортивного свята виступили Закарпатський центр туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді (директор Чепа В.І.), обласний комітет з фізичного виховання та спорту МОН України (голова Риляк І.І.) та Закарпатська обласна федерація спортивного туризму (голова Марченко О.І).

Окремо дякуємо керівнику гуртків Монич О.О. за сприяння якої Іршавчани мали можливість провести тренування 22 січня на скелелазному стенді в ПАДІЮНі м.Ужгород.

Іршавська райсюттур

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News