• 2:43 AM
  • неділя , 24-вересня-2023

На Іршавщині у всіх навчальних закладах ввели карантин (Фото)

  • 1/23/2016
  • Перегляди 2617
  • Коментарі 5

З настанням холодної пори року різко зростає кількість гострих респіраторних вірусних інфекцій, які в структурі інфекційних захворювань посідають перше місце. Джерелом інфекції, звісно, є хвора людина. А передачі інфекції - повітряно-крапельний механізм. Масовому поширенню грипу сприяють хворі на легкі форми, особливо ті, хто недбало ставиться до свого здоров’я і до небезпеки зараження оточуючих.  

З метою попередити масову захворюваність жителів нашого району, зокрема, поширення захворюваності серед однієї з найвразливіших категорій – дітей. Сьогодні під головуванням керівника району, голови комісії Олександра Горіна відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС. Розпочали з стану захворюваності на ГРВІ та грипу в Іршавському районі, інформували присутніх головний спеціаліст Іршавського РУ ГУДСЕС у Закарпатській області Василь Пукман та начальник відділу охорони здоров’я Сергій Караслай.

У свою чергу, про стан захворюваності серед шкіл та дошкільних закладів району поцікавився голова райдержадміністрації Олександр Горін. Присутня на засіданні начальник відділу освіти Єлизавета Яцканич зауважила, що на сьогоднішній день спостерігається різьке заниження відвідуваності серед учнів дошкільних та навчальних закладів району.

Заслухавши інформацію доповідачів, з урахуванням обговорення комісія одноголосно вирішила: призупинити навчально-виховний процес в  загальноосвітніх школах, школах-інтернатах, гімназії, спортивному та професійному аграрному ліцеї,  в  дитячих дошкільних закладах по недопущенню високої захворюваності гострими респіраторними вірусними інфекціями в районі на  14  календарних днів починаючи з 25.01.2016. Фахівцю,  головному спеціалісту Іршавського РУ ГУДСЕС у Закарпатській області Василю Пукману проводити систематичний моніторинг стосовно захворюваності ГРВІ в організованих колективах району повідомляє Іршавська РДА. Коментарі (5)
Відвідувач
2/1/2016 8:53:45 PM  |  IP: 95.134.62.***
Іноді краще працювати...... )))
підприемець
1/25/2016 7:10:56 PM  |  IP: 92.112.214.***
Немає в школах стільки хворих школярів цілу пятницю не могли в РАЙВО поділити хто буде харчувати дітей в садиках та пільгову категорію дітей в школах та немалі кошти та вихід один зробити карантин і утамбувати хто освоіть кошти Не можемо прийти у себе без коштів на харчування в всіх нас стрес глотаємо таблетки а харчувати буде лише Добромільський і його друзі
Читач
1/25/2016 5:47:29 PM  |  IP: 178.162.208.***
Відділ освіти Іршавської РДА не спроможний долучитися до написання текстів???
вчитель
1/25/2016 5:38:33 AM  |  IP: 31.41.89.***
На жаль,не тільки в інтернеті,а й у майже всіх офіційних документах які підписують наші чиновники,багато помилок.А про районну газету і казати страшно...відповідальні за її випуски не знають елементарних правил українського правопису(чоловічі прізвища вони чомусь не відмінюють,коми ставлять навманці ,речення інколи так побудовані,що й не зрозуміло,що автор хотів висловити...)старші люди з початковою освітою грамотніші за молодих,,висококваліфікованих'' з кількома дипломами.Буває,дописувачі районки приносять грамотно написаний текст,а там як відкорегують,то справжньому автору соромно стає...
Читач
1/24/2016 5:39:07 AM  |  IP: 46.200.175.***
Вибачте, редактори цього поважного сайту. Ви цей ваш текст самі читали? На сайті РДА куча помилок! Ми на наш сайт ставили це повідомлення, то мусіли майже повністю його переписати. Хто у РДА пише на сайт?

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News