• 10:53 AM
  • понеділок , 8-серпня-2022

Обірвалось життя однієї з кращих педагогів Іршави

  • 12/29/2015
  • Перегляди 2659
  • Коментарі 0

Вчора ввечері Іршаву сколихнула трагічна звістка – назавжди покинула цей світ Олеся Іванівна Гелетей, незмінний директор Іршавської гімназії. Несподівано для родини, учнів, колег, друзів та знайомих на 45-му році обірвалося її життя.

Талановитий керівник, який зумів згуртувати навколо себе колектив однодумців, грамотно побудувати навчально-виховний процес спрямований на досягнення високих результатів, розуміючий вчитель та співчутливий колега, найкраща мама і дочка – такою назавжди залишиться Олеся Іванівна у серцях і пам’яті іршавчан.

За своє коротке життя вона посіяла багато доброго і вічного. Її слід на землі – це її учні. Це сотні маленьких сердець, які вона намагалася наповнювати добром, сотні маленьких особистостей, які вона формувала, готувала до непростого дорослого життя.

Професійна стежина Олесі Гелетей пролягала через освітні заклади. Вона не бачила себе без школи, вона народилася педагогом. Ужгородська гімназія, Іршавська ЗОШ №2 і врешті, Іршавська гімназія, якій вона присвятила всю себе – таким шляхом впевнено і сміливо пройшла своє життя нині покійна.

Вона виховала двох прекрасних доньок, була люблячою дочкою для батьків.

Іршавська міська рада, депутатський корпус, виконком висловлюють щирі співчуття родині з приводу непоправного горя.

Спочивайте з миром, Олесе Іванівно.

Іршавська міська рада

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News