• 3:49 PM
  • п'ятниця , 10-липня-2020

Наслідки осінньої повені (Фото)

  • 12/1/2015
  • Перегляди 823
  • Коментарі 0

Як відомо вихідними 21-22 листопада наш край потерпав від паводку. Іршава винятком не стала. Через велику кількість опадів, закритий шлюз лозянських рибників та надмірне засмічення, річка Синявка вийшла з берегів біля районної лікарні. Через останнє виникла й інша проблема, яку продовжують до сьогоднішнього дня усувати працівники Іршавського водоканалу.

Зокрема, каналізаційний люк по вулиці Комарова переповнили дощові води та побутове сміття. В результаті, дорогу, що з’єднує вулиці Фединця та Борканюка, підтопило.

Як відзначив тимчасово виконуючий обов’язки директора ІКПВ Сергій Скоблей, частково усунути проблему вдалося і рівень заповнюваності колодця спав. Протягом трьох днів комунальна служба частково очистила трубу на відрізку 98 метрів застосовуючи гідроудари. 

Крім того, каналізаційна труба діаметром 500 мм на відрізку 139 метрів залишається заблокованою побутовими відходами та сміття, яке потоком води принесло в основному з Ільниці. Саме ця гілка впадає в основний колектор і приймає відходи більше 70 % із загальної кількості абонентів. Працівники водоканалу продовжують працювати, але поки що результати не втішні, позаяк на цій частині мережі, згідно зі схемою, розміщено ще два колодці і їх знайти не вдалося, а оскільки «проблемне плече» гілки водовідведення надто велике, то гідроудари очікуваної ефективності поки що не дали.

Міськвиконкомом уже велися перемовини із спеціалізованим підприємством із-за меж області, втім їх послуги суттєво дорожчі. Проте, очевидно, якщо самостійно усунути проблему не вдасться, то залучати фахівців все таки доведеться.

Прохання до всіх громадян не кидати в каналізацію тверді побутові відходи, інформувати Іршавське комунальне підприємство з водопостачання та водовідведення про подібні випадки та відкриті каналізаційні люки за номером 2-19-69, інформує Іршавська міськрада.
Теги:
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News