• 6:56 PM
  • середа , 7-червня-2023

Кандидати в депутати до Іршавської міської ради про вибори, фінансування та плани після виборів

  • 10/18/2015
  • Перегляди 2809
  • Коментарі 10

До місцевих виборів залишилось зовсім мало часу, деякі кандидати стають активнішими, а деякі кандидати пасивні, а їхній агітаційний матеріал розкиданий по цілому місту. Ми вирішили поцікавитись у лідерів виборчих списків партій про  їхню роботу, фінансування виборів та про команду однодумців, що ведуть за собою до рад. Заради об’єктивності висвітлення ми поспілкувались майже з усіма №1, нажаль деякі політичні сили категорично відмовились від зустрічей. Пропонуємо вашій увазі перші  5 партій, точніше їх представників.  

Ярослав Гудь, кандидат в депутати до Іршавської міської ради від ВО «Свобода»:

Чого вирішили балотуватись депутатом до міської ради?
Я житель міста Іршава і вважаю, що ту роботу яке має робити керівництво для жителів Іршави повинні проводити люди які роблять це в принципі для себе і для інших людей,  тобто Іршаву для Іршавчан. Я маю досвід у цій роботі, з 1989 року я у Народному русі України починав цю роботу і наша задача зробити для іршавчан місто в якому буде комфортно жити.

Чому саме ВО «Свобода»?
Я український націоналіст і я вже повторюся, з 1989 року. Це мені близька ідеологія. Я вважаю, що в «Свободі» зібралися патріоти які в принципі працюють не лише для Іршави але й для держави. Наше завдання зробити державу європейською і «Свобода» мені близька по духу, якраз тому, що тут зібрались націоналісти. 

Фінансування партії. Хто фінансує Вашу передвиборчу програму?
Самі фінансуємо. Біг-бордів наших поки що нема, надіємося, що хоч один буде. Все іде з учасників «Свободи».

Що ви зробили щоб завоювати довіру виборців?
Перше, наші люди фактично були на передовій у Революції Гідності. Наша задача була скинути Януковича і ми практично з усіма активними громадянами були на передовій, завжди були на  Майдані, це великий внесок, щоб наша країна стала вільною  від бандитів. Звичайно не все вдалося. Ну і дальше ми продовжували, після Майдану ми продовжували, пробували, щобдддо влади прийшли чесні люди – патріоти, які в першу чергу думають за людей,за нашу державу. Зразу псля майдану потрібно було провести не тільки президентські вибори, а й місцеві тому що ми вперлися у стіну у місцевих органах влади, які робили величезний спротив поставити наших людей на чолі міста чи району. Цю роботу потрібно продовжувати,тому і йду в органи місцевого самоврядування.

Чи присутні у вашій партії колишні регіонали?
Ні. Ні одного, у всій партії на території України.

Яким бачите майбутнє міста?
Я хотів би, щоб наше місто мало  європейський вигляд. Керували ним патріоти, не тільки Іршави, а патріот держави, якщо держава буде багата то кожне місто буде багате. «Багатіти з державою, а не за неї рахунок» - це наше гасло, яке ми сповідуємо.(фото з сторінки Олександра Куртинця у соцмережі facebook)

Олександр Куртинець, кандидат в депутати до Іршавської міської ради від ВО «Батьківщина»:

Ви діючий депутат міської ради, чого вирішили балотуватись знову?
Бачу що можна ще багато чого зробити в місті. Відчуваю можливість змінити його на краще.

За період свого депутатства що вдалось зробити
Один депутат багато чого не зробить, багато чого рішається депутатським корпусом на допомогу меру. Якщо щось в місті й зробилось за цей період, то заслуга кожного з нас в цьому є. 

Плани, що плануєте реалізувати?
Є декілька напрямків в яких хочемо працювати. Перший - економічний:  допомога розвитку малому і середньому бізнесу, залучення інвестицій. Вирішення питання міського ринку. Адже в зрівнянні з ринком у решті районів -  наш в жахливому стані. Далі соціальний блок – вирішення питань благоустрою доріг, парків, вулиць . Всі знають що склалась така ситуація, що в місті відсутня громадська вбиральня.  Ще одна проблема – недобудований басейн через відсутність коштів. Ми хочемо вирішити це питання, віддати його на баланс комунального підприємства, до громади міста. Це не означатиме, що тільки містяни зможуть ним користуватись але й другі. Хочемо створити зону відпочинку  – амфітеатр у міському парку. Вирішення місцевих проблем – вивіз сміття. Якщо в Берегові та Мукачеві працюють фірми з європейськими інвестиціями. Жителі не мають проблем з вивозом, натомість у нас забирає сміття старий трактор. Тарифи на вивіз не відрізняються та страждає місто.Відстоювання справедливих тарифів – всі задають питання як на місцевому рівні вирішити питання тарифів. Не всі тарифи вирішуються на всеукраїнському рівні. Міська рада сама встановлює ціни на вивіз сміття та водопостачання.

Хто фінансує Вашу передвиборчу програму?
На конференції, ми вирішили йти самостійно і весь фінансовий тягар взяв на депутатів, що балотуються, є система членських  внесків. Ми не плануємо величезні витрати з грандіозними шоу і підкупом, ми за чесну гру. Ми за незалежність від центру. 

Чи присутні у списках колишні члени партї регіонів?
Регіонали у нашому списку відсутні.Спеціально випустили газету, щоб показати наших кандидатів. Люди самі повинні вирішувати  чи та людина гідна представляти їх інтереси у  раді.

Служба. Ви призваний до ЗСУ. 
Наразі у званні лейтенант. Взимку цього року був призваний з роботи, пройшов медичну комісію. При явці у військомат, так склалось що відправили у Мукачівський прикордонний загін. 


(фото з сторінки  Юрія Примича у соцмережі facebook)

Юрій Примич, кандидат в депутати до Іршавської міської ради від політичної партії «Опозицій блок»:

Чого вирішили балотуватись?
Тому що діючі депутати рад протягом п’яти років нічого не робили  не будуть робити. Вони знову балотуються на пост депутата обласної ради. Багато технічних депутатів Верховної Ради, які йдуть тільки для того аби відтягнути голоси для своїх людей по області. Зрозуміло, що вони не відмовляться від мандата депутата Верховної Ради, просто замилюють людям очі.  

Чому саме «Опозиційний блок», багато ж колишніх регіоналі подались саме до цієї партії…
Чому саме «Опозиційний блок», тому що, при керуванні до 2014 року в нас був мир, у нас була благодать, в нас був хоч якийсь то й розвиток країни. Те що нам обіцяли безвізовий режим, покращення життя, ми ж бачимо, що на даному етапі ми одна з самих нерозвинутих країн у світі. Нас обійшла по розвитку вже навіть така країна як Гондурас. На рівні району в нас цілковито нова команда, з колишніх регіоналів у нас немає нікого, тільки Валерій Пацкан – кандидат до обласної ради.  

Фінансування. Хто фінансує Вашу передвиборчу програму?
З приводу фінансування, то ми всі фінансуємось за рахунок власного бюджету, тобто членських внесків.  Єдине що ми маємо, то це медіа підтримка нарівні держави - ТРК «Укарїна», «Інтер» ,  на рівні області -21 канал, Закарпатська правда.

Планиі програма вашої виборчої кампанії
Багато чого входить у компетенцію міських , районних та обласних рад, після реформування – громади багато чого вирішуватимуть. Так як наша команда балотується у всіх областях нашої держави в нас головне – мир, розвиток, благодать для громадян України. 

Що ви зробили аби завоювати довіру виборців?
Під час виборів місцевих 2010 -2012 та виборів до Верховної Ради у нас була чудова команда на чолі з Дмитром Шустом, який балотувався до обласної  ради, ми проробили величезну роботу, багато чого зробили.у 2012 році я був керівником штабу Степана Деркача у Іршавському районі,завдячуючи Степану Деркачу і нашій команді ми відновили дитячий садок №4 в м. Іршава вклавши в нього близько 400 тис. грн.. , багато вклали для благоустрою шкіл та решти садочків, церковних громад. у 2012 році профінансував створення стендів у церковній школі в с.Приборжавське, закупив ліжка для ДНЗ в с.Лоза, фінансував різні види сорту вмісті та районі, те що зробилось за сприяння Степана Деркача то хай він розповідає. 

Медвечук. Він лобіює Опозиційний блок.  Які у Вас з ним відносини?
Неправда, він не лобіює Опозиційний блок. Лідером в Україні є Бойко, лідером в області Є Олександр Ледида, лідером в районі є я. особисті відносини з Медвечуком у мене хороші, людина в свій період зробила дуже багато чого для Іршавського району. Спілкуючись з його командою, я знаю, що вони зайняті зовсім іншим, а саме тим, щоб звільнити наших полонених, за участі Медвечука і його команди більше 400 людей було звільнено. 

Поїздка до Брюселю. Чому?
Ми поїхали у 2013 році, коли Янукович приїжджав на саміт «Україна – ЄС» . ми приїхали для того, аби показати Януковичу, що він не вправі вирішувати за всю державу. Ми відстоювали інтереси нашої держави, наших громадян. Важливі рішення не вправі приймати ні президент ні парламент, такі рішення повинні прийматись на загальнодержавному референдумі. 

Після гучної  заяви, чому відмовились йти в мери міста Іршава?
На даному етапі у виборах беруть участь два серйозні конкуренти, буде брудна виборча компанія, я просто не захотів брати в ній участь. (фото з сторінки Віталія Собка у соцмережі facebook)

Віталій Собко, кандидат в депутати до Іршавської міської ради від «Об’єднання Самопоміч»:

Чому вирішили балотуватись до Іршавської міської ради, ви ж житель села Заріччя. Чому саме «Об’єднання Самопоміч»?
Самопоміч саме через те, що нір азу не був у політичній партії, а тут побачив таку політичну силу,яка кардинально відрізнялась від решти своїми підходами. Чому до Іршавської міської ради? Мені здається, що кожен житель нашого району не проводить чіткої межі де він проживає, я часто буваю в Іршаві, як по роботі і недалеко від неї живу, бачу як вона змінилась за останні роки. Мої колеги довірили мені очолити список, ми будемо лише спікерами тієї нашої спільної думки, яка буде у нас вироблятися  в ході наших засідань, обговорень порядку денного майбутньої міської ради, звісно якщо ми до неї потрапимо.

Ваша команда. Чи є там колишні регіонали?
Ні. Це було ключовим питанням у підборі команди і причому не так як говорив теперішній голова облради, ми це робимо на ділі. В нашій команді немає жодного колишнього члена партії регіонів, нема таких людей які були у владі, наша команда – це прості люди, спеціалісти , кожен фахівець у якійсь певній галузі. 

Фінансування партії. Хто фінансує виборчу програму?
Фінансування партії як такого не існує. Тепер прийняли закон щодо фінансування партій державою з наступного року. Ми партія на теренах району дуже молода, недавно самоорганізувалася. Нас ніхто не збирав до купи, це була команда яка піднялась під час революції  фінансування дуже просте, ми його робимо разом. Кожен член команди вносить свою частинку, щоб ми могли утримувати наш офіс, робити агітаційні матеріали, друковані. 

Що зробили аби завоювати довіру виборців?
Ми орієнтуємось на свідомого виборця, мине маємо завойовувати його довіру , ми маємо презентувати себе, як люди які хочуть щось зробити самі. Ми не шукаємо і не чекаємо подачки зверху, ми самі шукаємо кошти,самі робимо роботу там де вважаємо за потрібне де хочемо допомогти, головне де можемо допомогти. Повірте, ми б хотіли набагато більше зробити, але ми обмежені в ресурсі, як у фінансовому так і в часовому

Яким бачите майбутнє району?
Майбутнє  не бачить ніхто, його лише прагнуть. Прагнути ми будемодо того, щоб наше місто змінювалося, ми бачимо за останні роки позитивну динаміку, але хотілось би, щоб вона була ще більша, щоб місто нарешті вирвалось з полону минулого століття, щоб воно стало дійсно маленьким європейським місточком, бо потенціал у нас для того є дуже великим. Ми хочемо, щоб влада почула людей і щоб вона їх не просто почула, а слухала, щоб знала їхні побажання, знала найбільш болючіші місця – це налагодження прямого діалогу, це першочергове завдання для нас. Обов’язкове впровадження в життя прозорих закупівель через програму «Prozoro» , щоб кожен житель Іршави чи району знав куди витрачаються його кошти, кошти платника податків.(фото з сторінки Віктора Товстого у соцмережі facebook)

Віктор Товстий, кандидат на пост мера міста Іршава, та кандидат до Іршавської міської ради від політичної партії «Відродження».

Ви вирішили йти в мери міста Іршава, за чиї кошти відбувається фінансування виборчої кампанії?
Являюсь приватним підприємцем, директором та засновником юридичної компанії «Товстий і партнери». Щорічний сумарний мій дохід складає близько мільйона гривень, що дозволяє розвивати бізнес та інвестувати  гроші в соціальні проекти міста Іршава. Першим і наразі най масштабнішим став громадський соціальний проект «Нова Іршава».

Подейкують , що ви людина Станіслава Васильовича Сухана,колишнього голови Іршавської районної ради, адже очолили політичну партію «Відродження» в Іршавському районі, яка є правонаступницею партії регіонів.
Людиною Станіслава ВасильовичаСухана себе не вважаю, хоча звісно знайомий з ним, адже місто мале де всі один одного знають. На рівні Іршавського району ця партія 100% не являється правонаступницею партії регіонів, про це свідчить список кандидатів до Іршавської міської та районної рад. Тому вважаю, що ця інформація не відповідає дійсності. Знаю, що у 2004 році ця політична партія була заснована нашим земляком, очільником УкрЗалізниці, як партія залізничників Георгієм Кирпою. Донедавна цю партію в районі очолював вже покійний Томиш Василь Антонович. Тому на мою думку жодна з цих людей відношення до партії регіонів не має. 

Колишня служба в правоохоронних органах, звільнили чи за власним бажанням?
Звільнився у зв’язку з закінченням обов’язкового контракту, бо навчався на держзамовленні,  наданий час перебуваю у військовому званні «Майор юстиції запасу СБУ».  За час служби перебував на посадах оперативних та слідчих відділів, неодноразово відзначався нагородами керівництвом регіонального та республіканського управління. Достойно та з честю офіцера виконував присягу дану народу України.

Скандал з побиттям людини на концерті обговорювали майже все літо, як вирішили конфлікт і чи покарані винуватці?
Напривеликий жаль, повинен констатувати факт, що наші люди не можуть відпочивати без пиятики. Мною та моєю командою було організоване свято сили, направлене на пропагування здорового способу життя, привиття молоді любові до спорту. Однією з наших умов проведення свята була відмова на центральній площі міста продажі алкогольних та слабоалкогольних напоїв. Свято носило виключно спортивно-розважальний характер. Щоб прикрасити спортивне свято до заходу долучилися творчі колективи Іршавщини та народний артист України Іван Дмитрович Попович. Однак такий формат свята не всім сподобався. Мав місце прикрий випадок,коли один із глядачів будучи в стані алкогольного сп’яніння, а це підтверджено експертизою, порушував громадський порядок свідомо провокував глядачів які знаходились навколо народного артиста та волонтерів які виявили бажання забезпечувати громадський порядок під час проведення культурно-масового заходу. Результатом його провокативних дій стала сутичка, яка напривеликий жаль закінчилась на лікарняному ліжку. Даний факт було внесено у єдиний реєстр досудових розслідувань, наразі триває досудове слідство, з мого боку була надана вся необхідна інформація для встановлення істини по даній справі для всебічного та об’єктивного розслідування. Хоч і не відчуваючи вини у тому, що сталося неодноразово спілкувався з родичами потерпілого по-людськи пропонував допомогу, від якої люб’язно відмовлялись.
Окремо хотілося б сказати про неоднозначне сприйняття цієї ситуації районними очільниками однієї з політичних партій, які завчасно поховали цього хлопця, хотілося б нагадати їм про моральну етику, не дивлячись на різницю у віці. Як кажуть у народі : «Кого передчасно поховали, тому довго і щасливо прожити своє життя».
Шкода, що такий цікавий і важливий захід присвячений 116-їй річниці від дня народження Івана Фірцака (Сили) був затьмарений таким прикрим і безглуздим нещасним випадком. 

Піднімалось й питання 2010 року, співпраця з Миколою Жолтані, коли ви погрожували журналістам , чим ця історія закінчилась?
Дуже приємно, що ви задали це запитання, так як сама являєтесь журналістом. Як поступають журналісти коли їм погрожують? 
Звертаються до правоохоронних органів за захистом.
Вам як журналісту не важко перевірити інформацію чи звертався ваш колега, якому нібито погрожували? Насправді я не володію інформацією, що журналіст якому я нібито погрожував звертався до правоохоронних органів.  Перевірки по цьому факту не проводилися, жодних пояснень органам прокуратури та міліції я не надавав,так як до мене з цього приводу ніхто не звертався. Наскільки мені відомо по цьому факту нічого не порушувалось. Окрім цього, цей факт нібито погроз п’ятирічної давнини, але пригадую, що журналіст запис нібито моїх погроз виставив у мережу інтернет. Я як фаховий юрист,неодноразово прослухав цей аудіо запис, журналіст якому я нібито погрожував сплутав поняття погроз журналісту та законні вимоги члена територіальної виборчої комісії закріплені тодішнім законом про місце вибори. Також пригадую коментарі, які писались під статтею з даним аудіозаписом. Вони були явно не на боці журналіста.  Шкода, що текст журналіста залишився, а самаудіо запис видалено, було б цікаво його зараз з вами прослухати та оцінити. 

Скандал зі зміною керівництва Іршавської райспоживспілки, подейкують, що ви там відстоювали інтереси власного бізнесу, зокрема будівлі «Дитячий світ»…
Повна маячня насправді. Люди звикли робити якісь проступки, а вину перекладати на інших. В бізнесі найголовніша риса це бути чесним і тримати своє слово. Максимально притримуюсь цих принципів у всіх сферах життя. Приміщення кафе «Чебурашка» (приміщення бувшого Дитячого світу, 2-ий поверх) орендую згідно договору оренди. Чесно та вчасно сплачую орендну плату. 
Про зміну керівництва Іршавської районної споживчої кооперації дізнався із засобів масової інформації. Відношення до зміни керівництва не маю.  В  дану ситуацію взагалі не вмішувався, та як людина яка має чим займатися навіть спостерігаю за розвитком цих подій. Чув тільки, що це було якесь рейдерське захоплення, триває судовий розгляд, але як юрист чекаю офіційних заяв від очільників цієї структури та рішення суду яке вступить у законну силу. Готовий до співпраці з будь яким законним керівництвом Іршавської районної спілки кооперації.

Якщо станете мером міста, що плануєте реалізовувати?
Я як житель Іршави останнім часом мав можливість поспілкуватися з мешканцями різних районів міста. Свою роботу як очільника міста Іршава хочу зосередити на вирішенні найболючіших питань, що турбує громаду. Це стосується питань водопостачання та водовідведення, питання поганого стану дахів та підвалів, відсутність спортивно-розважального комплексу з басейном, волейбольними та баскетбольними майданчиками, відсутність робочих місць та достойної заробітної плати за виконану роботу. Саме над цим планую зосередити свої зусилля та роботу Іршавської міської ради найближчі роки. Працюватиму над наповненням місцевого бюджету,підряди що буде замовляти Іршавська міська рада пріоритетне право на їх виконання буде надаватися приватним підприємцям та підприємствам з міста Іршава. Буду вести активну роботу у залученні Європейських грантів, зокрема програм регіонального розвитку. Працюватиму над залученням інвестицій в наше рідне місто для створення більшої кількості робочих місць та розвитком Іршави як туристичного краю. В своїй роботі планую опиратися на вже досягнуті результати, враховуватиму думку своїх попередників та діяти в інтересах громади. 
Якщо протягом двох років не впораюсь з поставленими перед собою цілями то складу з себе повноваження очільника міста і не прийматиму участь у наступних виборах.
Irshava News

Коментарі (10)
Пішта
10/27/2015 12:09:53 AM  |  IP: 37.54.142.***
Пане Петровці!У вшиткому тебе пуд держуву.Добре пишеш за жидню,а чого ся незобрав ушиток русинський нарід і щи неутіряв пархачув із закарпатськоі власти?Ісе лише я зазвідав!А типир поникайте чиляди добрі,ош котрі наші мало жидув на руках неносять,мерзко никати кілько пудлабузнів,завто они і при власти,а ви ще за них і голосуєте,нас топлять суки у кирви а ми ім гузиці лижеме.Ще мало чиляди почекайте,до першого числа нетак далеко прийдуть вам квітанцііі жидівсько маскальські і тим вам буду ушитко уповідено.Чиляди остріть балти!Бо кинь нить та вни нам голови поодрубувуть у них уже йтак руки по наш локоть у кирви.
ЕЦ
10/23/2015 5:59:30 PM  |  IP: 37.55.23.***
ха
ЕЦ
10/23/2015 5:59:12 PM  |  IP: 37.55.23.***
х
виборець
10/23/2015 12:58:24 AM  |  IP: 194.0.157.***
а чого це юрик приймич перефрбувався ? перейшов з СДПУ о та думає що його ніхто не спізнав. Ще би з собою Славку Кулу (ку-ву) взяв то була би фанйна пара. Чи ні?
Ірина
10/20/2015 10:01:24 PM  |  IP: 37.53.205.***
цілком згідна із Читачем!
се ай
10/19/2015 7:21:32 PM  |  IP: 193.142.219.***
хоть кось зобрав кандидатів і позвідав по програмах бо никого не видно лише рожі з бордів ся красувуть
прохожий
10/19/2015 6:40:26 PM  |  IP: 194.60.77.***
журналіст мав би мати одинакові підходи, бо на інших авторів сильно скаржиться і обвиняє в предвзятості, но сам робить даже хуже - дуже способ відповідей неодинаковий, но а Товстий - вообще по тексту поза конкурсом = видко, чия рука кормить. Молодєц, хоснує на повну)
Іван Петровцій
10/19/2015 3:23:56 PM  |  IP: 194.213.105.***

ДОРОГІ БРАТЫ и СЕСТРЫ РУСИНЫ,
тай ушытка корінна чиляде
Пuдкарпатської Руси (дниська щи – Закарпаття) !
https://vk.com/video268085820_170693961?list.

Низміримо великоє и чяжкоє упровбованя издрутила на нас дниська кыйовсько-галицька хунта:
днишнї правитилї вмиравучої Украйины: Вальцман (Порошенко), Бакай-Гур (Яйценюк), Гройсман (Гройсман) а ині… пару місяцьuв тому познимали в нашому русинському крайи вшыткых районных и обласных фuвникuв, што щи мали хоть якоєсь русинськоє коріня в нашuв русинськuв земли, и загнали в нас быти началниками абсолютных космополїтuв, нацїоналных копыльцuв: татароватого жидо-галичанина Габдуллу Гайфуліна (Геннадія Москаля), Шльому Бергштайна (Александра Горіна) а ину прийшляцьку паскудь, и поклали сих по газдuськы нидuдавых лупиндярошuв обласныма а районныма началникома !...
Йсї націоналні копыльці мавуть завданя:
наш Русинськый Край - генетично, исторично, економічно, културно, бытово… смертельно удмінный уд заперевалної Украйины ! - націонално нївельовати, довести до крайнього гатара украйинської асимиляциї… - докорінно изничтожити нашу самобытнuсть, змусайити нас уєдно из низдержимо здыхавучов, ниудворотно летячов у пропасть Украйинов изслизнути ся из сиї божої землї !..
Лем якихось два місяцї в нас “поначалниковали” татароватый жидо-галичанин Габдулла Гайфулін (Геннадій Москаль), Шльома Бергштайн (Александр Горін) а ина прийшляцька паскудь, аницят ни вказали ош ци хоть на штось они валовшны окроме як быти началникома, и туйкы тыкый вшыткы ся позарегістрововали кандидатами у районні а в обласну рады депутатuв !
Такоє гикойбы наша русинська чилядь йих знала и – признавала !
Такоє гикойбы в нас – у русинuв а иної корінної чиляди Пuдкарпатської Руси - ни найшло ся достойных персон быти депутатами !..
Свою повну курварськuсть а ниуважениє до нас – до “місных” - нараз провказав днишньый обласный у нас “началник” татароватый жидо-галичанин Габдулла Гайфулін (Геннадій Москаль), бо туй такый на вшыткый світ заявив:
“Вибори на Закарпатті повинні пройти не "по-закарпатськи !"…
Ай як !?? По татарськы, ци по израйилськы !??.
Дале сись націоналный копылиць из телеекрана гойкув: «З острахом чекаю, коли на світ Божий вилізуть притрушені нафталіном русини…».
А вже через пuвдрага місяцьuв проявив свою повну проституційнuсть, кой побіг на русинськый фестиваль поздоровляти “высокодостойных” русинuв.., читавучи заранї му написаный текст … по русинськы…
Сим овuн дав нам знати, ош ищи раз ткось в нашому Русинському Край и русины мавуть право голоса…
Лем тото нашоє право мусять ухосновати сисї абсолютні космополїты а нацїоналні копыльцї !..
Близять ся выборы.
Татароватый жидо-галичанин Габдулла Гайфулін (Геннадій Москаль), Шльома Бергштайн (Александр Горін) а ині націоналні копылцї ся балотувуть у нашому Русинському Крайи, бо ся ни годны балотовати тоты наші русины, котры изза безголової политикы Кыйова змусайині глядати кырваво зароблену копійчину поза гатарами Украйины – по вшыткому світови, иппен так, гикой тоты наші молоді русинські хлопцї, котры повтїкали поза гатарах, бо ни хочуть быти повбиваныма, вать сковдошіти на галицько-врайинськuв войнї – “А Т О” !
Иппен голосы сих повдручованых из рuдного Русинського Края русинuв и припишуть прийшлякам ними самыми призначені виборчі комісії на навхтемашно ничесных украйинськых выборах…
Айбо я віруву, ош ани єден порядный русин
тай корінный у нашому Русинському Крайи чилядник ни проголосує за абсолютных космополїтuв, нацїоналных копыльцuв: татароватого жидо-галичанина Габдуллу Гайфуліна (Геннадія Москаля), Шльому Бергштайна (Александра Горіна) а ину прийшляцьку паскудь !
На сись случай я написав пару стишкuв:
= = =
Голосуй за Москаля:
Вто – мерзка прийшляцька блядь !
= = = = =
По выборах
Саша Горін
Завісить ся
Лабами вдгорі.
Бо ни уберуть паскудь таку !
Лем так и треба прийшляку !!!
= = =
Нафталіновый Москаль
Ни на вту трощить педаль.
= = =

Оба – божа кара:
Два постолы - пара !
https://vk.com/video268085820_170693961?list.

читач
10/19/2015 2:18:04 PM  |  IP: 81.23.24.***
І знову купа помилок.Журналісти, які беруться писати такі дописи,принаймні,мали б грамотно подати.
Ваня
10/19/2015 6:39:27 AM  |  IP: 178.92.231.***
А Бобик С.С.(менший) лідер ЄЦ, чого недав інтервю?

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News