• 8:23 PM
  • понеділок , 3-жовтня-2022

Дитяча студія естрадного співу "Ліра" святкує 10-річницю

  • 10/8/2015
  • Перегляди 966
  • Коментарі 0

"Зразкова" дитяча студія естрадного співу "Ліра" створена у 2005 році при Будинку дитячої творчості м.Іршава. Дебют вихованців відбувся в тому ж році. Діти брали участь у районних масових заходах. Репертуар поповнювався новими творами, підбір пісень був тематичний відповідно до того чи іншого концерту. З кожним виходом талановитих дітей на сцену, авторитет студії та кількість її членів стрімко зростали. У 2006 році були перші перемоги на дитячих обласних, Всеукраїнських та Міжнародних фестивалях і конкурсах. Серед них: дитячий обласний фестиваль естрадної пісні "Різдвяна зіронька - 2006" м.Мукачево, Всеукраїнські фестивалі - конкурси "Закарпатський едельвейс" м.Ужгород, "Чисті роси" м.Іршава, "Кришталевий жайвір" м.Тернопіль, "Захід 21-го століття" м.Івано-Франківськ, "Вінець Овідія" м.Винники, Львівська обл. та багато інших. Перемоги додали оптимізму учасникам студії та підтвердили те, що колектив у творчих пошуках вибрав правильний шлях.

Наступні роки були продовженням у поповненні нагородами для учасників студії естрадного співу "Ліра". Серед них, перемоги на таких Всеукраїнських та Міжнародних фестивалях-конкурсах: "Зорепад" м.Коломия, "Сергіївські зорі "Одеська обл., "Кришталеві грона" м.Виноградів, "Вечори над Латорицею" м.Мукачево, "Золотий тік" м.Галич, "Від серця до серця співоча планета" м.Бузьк, "Королівство мистецтв" м.Львів, "Звичайне диво" м.Ужгород, "Веселка над Тисою" м.Тячів, "Молода Галичина" м.Новояворівськ", та інші.

У 2009 році виходить диск-альбом студії "Ліра" під назвою "Коли співають діти". На диску записано 57 пісень учасників студії.

Гавацко Ельвіра Петрівна - організатор і художній керівник студії естрадного співу "Ліра", людина творча, обдарована, закохана в сучасну музику і народне мистецтво. Неповторну повноту і досконалість української пісні передає вона через своїх вихованців. За роки творчої діяльності завжди була у пошуках нового і цікавого. Музика - це її життя. Всім пісням, які складають репертуар студїї, Ельвіра Петрівна дає "друге дихання" через подачу їх через своїх вихованців. Майже кожен твір є витвором музичного мистецтва та із захопленням сприймається слухачами.

Керуючи студією естрадного співу "Ліра", Ельвіра Петрівна проявила себе як хороший і талановитий керівник, віддана справі збереження та розвитку культурних надбань нашого народу. До дитячого репертуару завжди вносить цікаві пропозиції та втілює свої задуми в життя. Майже всі районні масові заходи проводяться за участю вихованців студії, які є окрасою будь-якого концерту. Їх виступи викликають у глядачів багато позитивних емоцій та схвальних відгуків.

Зараз студія естрадного співу "Ліра" знана за межами нашої області і має дуже добрі відгуки від населення району за пропаганду та виконання сучасної пісні.Іршавський РБДТ

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News