• 2:44 PM
  • понеділок , 16-травня-2022

У Іршаві проведуть дводенний семінар "Торгівля людьми та безпечний виїзд за кордон"

  • 9/18/2015
  • Перегляди 770
  • Коментарі 0

Вже за день в Іршавській ЗОШ 1-3 ст. №2 стартує двох денний семінар на теми: Торгівля людьми та безпечний виїзд за кордон, організований учасником навчального лагеру від Корпусу Миру США в Україні та організації PEPFAR Camp H.E.A.L. 2015 Боднарем Олександром, учнем 11-А кл. Іршавської ЗОШ 1-3 ст. №2. 

Організатори семінару приготували для учасників  декілька приємних моментів під час вивчення глобальності проблеми, та повідомили, що кожен учасник, який пройде 2-ох денний семінар отримає сертифікати про закінчення, подарунки від МОМ (Міжнародна організація міграції), інформативні брошури та багаж знань як не стати жертвою трафікерів* (трафікер-людина яка займається "продажем" людей).

Короткий опис семінару:

1 день
Вивчення за допомогою дискусій, групових робіт, перегляду фільму-глобальність та небезпеку торгівлі людьми.

2 день
Отримання практичних знань для того, щоб не потрапити в руки торгівців людьми. Нагородження учасників сертифікатами та подарунками.

Irshava News

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News