• 8:02 PM
  • п'ятниця , 20-травня-2022

В більшості шкіл Закарпаття осінніх канікул не буде!

  • 10/13/2014
  • Перегляди 994
  • Коментарі 0

Ситуацію з осінніми канікулами у школах нашого краю роз’яснює департамент освіти і науки Закарпатської ОДА.

Як пояснили в департаменті, згідно з чинним законодавством, рішення про відміну чи перенесення осінніх та весняних канікул приймає трудовий колектив кожного окремого навчального закладу, при цьому обов’язковим є лише погодження з органами місцевого самоврядування. Наразі є інформація про те, що рішення про запровадження семестрової форми навчання, тобто про відміну осінніх та весняних канікул і приєднання їх до зимових (в основному, з метою економії енергоресурсів) ухвалили навчальні заклади 9 адміністративних одиниць (районів) Закарпаття. Тобто виходить, що більша половина області матиме подовжений зимовий відпочинок у школах.

Щодо Ужгорода, то тут, за даними департаменту освіти, осінніх канікул не матимуть усі загальноосвітні школи та два навчально-виховні комплекси – «Пролісок» і «Гармонія». Решта закладів зможуть потішити школярів осіннім відпочинком.

У департаменті також наголосили, що батьки учнів всіх навчальних закладів вчасно (в перші дні вересня) попереджені про перенесення канікул.

Джерело: "Закарпатська правда"


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News