• 10:11 PM
  • неділя , 4-грудня-2022

Іршавчанам рекомендують звернути особливу увагу на ціль перебування у районі незареєстрованих громадян зі Сходу України

  • 10/10/2014
  • Перегляди 854
  • Коментарі 0

Вчора, 9 жовтня, відбулося перше засідання моніторингової групи з виявлення осіб, які прибули та прибувають в Іршавський район із східних областей України, на території яких проводиться антитерористична операція, та Криму.

Керівник моніторингової групи, начальник відділу містобудування та архітектури РДА Володимир Штумф зазначив про необхідність уточнення списків, до яких внесено цих громадян, відповідними районними службами, які їх формують. А саме: Іршавський районний сектор головного управління ДМС України в Закарпатській області, Іршавський районний центр зайнятості, управління соціального захисту населення РДА, управління Пенсійного фонду в Іршавському районі, районний центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, Іршавський РВ УМВС в Закарпатській області.

В ході засідання, представники вищевказаних установ звернули увагу на той факт, що не всі громадяни, які приїзджають зі Сходу реєструються в міграційній службі району. У зв’язку з цим, дані щодо кількості переселенців у районі можуть помітно відрізнятися.

Враховуючи ситуацію в державі, з метою запобігання дестабілізації суспільно-політичного життя Іршавщини, дільничним інспекторам району рекомендовано особливу увагу звертати на ціль та мету перебування незареєстрованих прибуваючих громадян.

Для максимального контролю ситуації за переселенцями, присутніми вирішено проводити подібні засідання щочетверга,  – зазначається на сайті Іршавської РДА

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News