• 12:17 PM
  • понеділок , 8-серпня-2022

Губернатор Закарпаття розповів, що буде з головами РДА

  • 10/8/2014
  • Перегляди 1478
  • Коментарі 0

Голова Закарпатської ОДА Василь Губаль сьогодні, 8 жовтня, під час прес-конференції розповів, що він «не звільняє голів районних адміністрацій», але все одно «буде формувати нову команду». Пояснюючи таке рішення В. Губаль знову згадав про «вимоги Майдану»

Василь Губаль, відповідаючи на запитання про кадрові зміни в області сказав, що він особисто голів районі не звільняє, але таки більшість з них мають бути змінені. Крім того, губернатор додав, що більшість голів РДА мали відношення до «Батьківщини»: «Якщо покласти руку на серце,  то голови  то голови РДА були в більшості усі представники «Батьківщини». Не стоїть завдання писати заяву. Будуть подання на голів адміністрацій. Я буду формувати команду таку, яка буде готова до реформ», – сказав Василь Губаль.

«Мають бути молоді та перспективні люди, політики», – додав він. А через деякий час уточнив, що в районах мають працювати люди з досвідом та зазначив, що «колишнім головам РДА знайдемо роботу»: «Вони будуть працювати на державній службі. Але не на посаді голови адміністрації. Там (серед нинішніх голів РДА – Авт.) є багато людей, які можуть працювати на благо Закарпаття», – сказав губернатор. 

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News