• 9:37 PM
  • понеділок , 3-жовтня-2022

За продаж “лівої” горілки закарпатські бізнесмени платитимуть штраф

  • 10/8/2014
  • Перегляди 560
  • Коментарі 0

 Якщо в пляшці горілки плаває муха – ця горілка може бути якісною і безпечною…? Напевно, що ні, – розповідають фахівці Головного управління Міндоходів у Закарпатській області, які проводили перевірки суб’єктів господарювання в Перечинському та Тячівському районах.

Інспектори повідомляють, що є достатньо факторів, які з першого погляду можуть свідчити про те, що у вас у руках фальсифікат чи справжній якісний продукт, але присутність комах у пляшці – взагалі поза конкуренцією.

За словами фахівців, щоб відрізнити підробку від оригіналу на полицях магазинів, насамперед потрібно дивитись чи немає осаду в пляшці, інших сторонніх тіл.

Звертайте увагу і на етикетки, на пляшках вони мають триматися рівно. Клей нанесений поздовжніми, або поперечними лініями. Тоді як у фальсифікованої продукції – на всю площу. Перевірити, чи не підпільна горілка, можна і за допомогою акцизної марки.

Так, на пляшках горілки, які було виявлено у перечинських і тячівських суб’єктів господарювання, була наклеєна марка акцизного податку не встановленого зразка. Працівники Головного управління Міндоходів вилучили горілку для відповідального зберігання. А бізнесменам «світить» штраф за порушення статті 18 Закону України від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів».

Шановні продавці алкоголю, звертаємо вашу увагу, що за виробництво, зберігання, транспортування, реалізацію алкогольних напоїв без марок акцизного податку встановленого зразка або з підробленими марками акцизного податку передбачено санкцію у розмірі 17000 гривень і більше.

Інформаційно-комунікаційний відділ Головного управління Міндоходів у Закарпатській області

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News