• 8:18 AM
  • субота , 10-червня-2023

Іршавський райвідділ Управління ДСНС застерігає

  • 10/6/2014
  • Перегляди 793
  • Коментарі 0

З початку року станом на 6 жовтня 2014 року, в нашому районі виникло 85 пожеж. З настанням осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду, збільшується ймовірність виникнення пожеж. Одними з основних причин пожеж у цей період є неправильна експлуатація або несправність пічних опалювальних систем та електронагрівальних приладів, а також недбале ставлення до найпростіших правил безпеки у побуті. Природне бажання людей підвищити температуру у власній оселі, призводить до використання побутових електрообігрівальних приладів, але, на жаль, в хід ідуть і  „саморобні” прилади, які є потужними струмоприймачами. Як наслідок електромережа, особливо в оселях старої забудови, просто не витримує навантаження, що призводить до коротких замкнень, які зазвичай закінчуються у кращому випадку втратою матеріальних цінностей, а у гіршому – травмуванням чи навіть загибеллю людей.  Вже з початку цього року на Іршавщині через порушення правил експлуатації пічного опалення та порушення правил експлуатації електрообігрівальних приладів виникло 7 пожеж.

      Небезпека виникнення пожеж з пічним опаленням і електрообігрівальними приладами полягає в тому що частіше такі пожежі виникають у вечорі. Люди обігріваючи свої оселі залишають без нагляду обігрівальні прилади і тому трапляються випадки що пожежі виявляються досить пізно. В такому разі важко буває врятувати людське життя і запобігти значним матеріальним збиткам.

      З метою запобігання виникнення пожеж даного характеру, Іршавський районний відділ Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій вкотре нагадує: перед початком опалювального сезону всі печі й інші опалювальні прилади повинні бути ретельно перевірені і відремонтовані, а димоходи і димарі очищені від сажі. Несправні опалювальні установки, печі і димоходи не повинні допускатися до експлуатації.

       На горищах усі димарі і стіни, де проходять димові канали, необхідно обмазати глиною та  побілити. І пам’ятайте, що при правильному користуванні опалювальними приладами ви робите безпечним не тільки своє життя, а й  ваших близьких.
 
Пам’ятайте! Якщо ж виникла надзвичайна ситуація або пожежа – негайно телефонуйте за номером „101”!

Наталія Палюх,
головний фахівець
районного відділу УДСНС

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News