• 5:34 PM
  • п'ятниця , 22-вересня-2023

Іршавський міський голова провів прес-конференцію, на якій прозвітував про зроблену роботу за 9 місяців (ФОТО)

  • 10/2/2014
  • Перегляди 1135
  • Коментарі 1

Першого жовтня відбулася прес-конференція міського голови. На зустрічі були присутні представники ТРК «М-Студіо», районних засобів масової інформації, громадськості та політичних партій. Приводом для проведення зустрічі є попередні підсумки та аналіз проробленої роботи за 9 місяців поточного року.

Перед 673 річницею міста, підготовка до якої триває не лише в питаннях організації заходів по відзначенню цієї дати, а й у плані виконання практичних завдань, котрі були проставлені на початку року, представили короткий звіт.

Так, міський голова коротко поінформував присутніх про стан виконання Програми соціально-економічного розвитку міста, яка базується на шістьох загальних пунктах - наповнення міського бюджету, земельні питання, утримання шляхової та вуличної інфраструктури, утримання бюджетних установ, об’єктів соціальної сфери, утримання комунального житлового фонду(інших об’єктів соціально сфери), організація культурно-масових заходів.

Кожен із цих пунктів вміщує ряд об’єктів, які тим чи іншим чином потребують оновлення, реконструкції чи капітального ремонту.

Відтак, у тих складних економічних умовах, в яких опинилася країна, зроблено багато із запланованого, але далеко не все із того, що вимагають жителі Іршави.

Зокрема, як зауважив Степан Бобик, перелік зробленого нараховує всього-на-всього 16 пунктів, хоч грошей на рахунках було достатньо і він міг бути принаймні втричі більшим.

Отже, проведено поточний щебеневий ремонт на комунальних дорогах, де є відповідне покриття. Протягом весняно-літнього періоду проведено поточний ямковий ремонт на дорогах із асфальтобетонним покриттям. Здійснено капітальний ремонт дороги по вулиці Локоти, частково по вулиці Піонерській. Триває капремонт по вулиці Лесі Українки (проведено більше 60 %). Капітально відремонтовано тротуари по вулиці Шевченка (від Іршавської ДПА до супермаркету «Барва»), по вулиці Гагаріна (від ж/д переїзду до дитсадка №4). Ведеться робота по відновленню тротуару від ДНЗ №4 до СП «Сандерс-Іршава» та по вулиці Шкільній від вул.Б.Хмельницького до ДНЗ №1.
Облаштовано новий невеликий фонтан у сквері перед адмінбудівлею РДА. Укладено та облагороджено пішохідну доріжку на набережній (біля РБК).

Проведено лінію вуличного освітлення по вулиці Підгірній, реконструкцію лінії по вулиці Гагаріна від СП «Сандерс» до пожежної частини, капремонт лінії електропередач по пров.Білецькому, вулицях - Мічуріна , Січових Стрільців. На 50% збільшено кількість ламп освітлення по вулицях Гагаріна, Білецька, Шевченка.

Здійснено будівництво нової водопровідної мережі та магістралі водовідведення по вулиці Бєляєва. Проведено роботу по закільцюванню водопровідної системи по провулку Партизанському – вул.Партизанській – Борканюка. Завершуються роботи по будівництву системи водовідведення та водопостачання по вулиці Гоголя. Планується провести закільцювання системи вул.Шкільна – Локоти – Гоголя.

З 1 липня 2014 року графік подачі води в місті ліквідовано. Здійснено поточні ремонтні роботи в дошкільних установах міста та с.Собатин. Здійснено капремонт системи опалення ДНЗ №3. Розпочато капремонт даху ДНЗ с.Собатин. Завершено ремонт шатрового даху по провулку Партизанському 1-а, плоского на будинку №54-56 по вулиці Шевченка.

Повністю завершено роботи по ремонту внутрішніх приміщень центральної трибуни міського стадіону. Планується реконструкція запасного поля та частково встановлено огорожу основного поля.

Після короткої інформації Василь Кузан, кореспондент районної газети «Нове життя» поцікавився долею теплотраси від котельні КП «Тепло-Місто», яка дає тепло в будівлі РДА, міськради та будинок культури. За словами мера цю роботу запланують тільки на 2015 рік.

Підняли питання і про відновлення функціонування світлофорів на міських дорогах, проте, як уже неодноразово інформував міськвиконком, ця робота вартує 200-300 тисяч гривень, а на сьогоднішній день це вартість магістралі водовідведення чи водопроводу, або ж новий тротуар.

Не оминули і тему розподілу земельних ділянок. На сьогодні результатом у цьому напрямку є те, що всі громадяни, які писали заяви на отримання землі з 1993 до 2009 і пройшли звірку, отримали ділянку.

На зараз міськвиконкомом ведеться робота по розробці проектів на території міста, один із них уже виготовлений. Це дасть можливість задовільнити заяви всіх громадян, які зверталися із 2009 по 2012 рік.

Також обговорили ескіз та місце встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні та загиблим учасникам АТО. Автор композиції Іван Грицакович розповів про ідею та зміст знаку, який планують встановити. По завершенню прес-конференції всі присутні оглянули місця, де пропонували розмістити знак. Учасники прес-конференції спільно вирішили підтримати пропозицію жителів міста, що новостворений знак слід розмістити біля державного стягу у центрі Іршави.

Присутніх також ознайомили із програмою відзначення 673 річниці міста.


Іршавська міська рада

Коментарі (1)
несміян
10/3/2014 8:35:23 PM  |  IP: 95.134.64.***
То хто громадскість? Не смішіть людей. Бабинцяня? Савко? Ловска? Та они всім владам служили...

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News