• 9:02 AM
  • понеділок , 25-вересня-2023

На Іршавщині говорили про проблеми спортивних шкіл району

  • 10/1/2014
  • Перегляди 765
  • Коментарі 0

30 вересня, була проведена виїзна нарада щодо роботи спортивних шкіл району за участі першого заступника голови райдержадміністрації Михайла Полончака, керівника апарату райдержадміністрації Олега Козенюка та начальника відділу освіти РДА Єлизавети Яцканич.

Розпочинаючи  нараду, Михайло  Михайлович ознайомив присутніх із станом матеріально-технічної бази спортивних шкіл та наголосив на необхідності популяризації заняття спортом серед учнівської молоді.

Під час наради присутніми обговорювались як успіхи в спортивному житті району, так і труднощі, які при цьому виникають.

Завідувач сектору молоді та спорту РДА Андрій Данканич охарактеризував стан справ в галузі спорту та розповів про  досягнення вихованців спортивних шкіл.
Директор дитячої юнацької спортивної школи  Василь Жупанин розповів про навчально-тренувальну роботу, яка проводиться в основному на спортивних базах і майданчиках сіл: Сільце, Загаття, Великий Раковець, Малий Раковець, Білки, Кам’янське, Осій, Заріччя, Арданово, Вільхівка, Довге, Ільниця та м. Іршава. В ДЮСШ працює 24 чоловік тренерсько-викладацького складу. Всього спортивно-масовою роботою охоплено 865 учнів, які займаються футболом, волейболом, настільним тенісом, баскетболом, боротьбою дзю-до та легкою атлетикою.

Щодо  Іршавської дитячої юнацької спортивної школи «Колос», то тут культивуються 2 види спорту – важка атлетика та футбол. В групах з важкої атлетики 64 учнів, які займаються в спеціалізованому важкоатлетичному залі при Іршавській ЗОШ № 2 та в залі важкої атлетики с. Ільниця.  Тренери з важкої атлетики – майстри спорту з даного виду спортивних дисциплін. 198 учнів грають футбол на сільських стадіонах Броду,  Загаття,  Приборжавського та  Білок.

Тренери, в свою чергу, акцентували увагу керівництва на проблемі з транспортом, коли учням доводиться брати участь в змаганнях в один день в декількох різних містах.  Вони також зауважували, що, попри деякі труднощі, їм разом з вихованцями, вдається досягати на змаганнях хороших результатів.
Іршавська РДА

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News