• 6:46 PM
  • понеділок , 26-вересня-2022

На Іршавщині зацвіла яблуня

  • 10/1/2014
  • Перегляди 707
  • Коментарі 0

Глобальне потепління, про яке так багато говорять вчені вже відчули і на Закарпатті. І мова іде не тільки про малосніжні зими та посушливі літа. Яскравий приклад - порушення біоритму деяких фруктових дерев. Зокрема на Іршавщині яблуня замість того, щоб скинути листя, навпаки зацвіла.

Цьогорічну осінь деякі вчені вже охрестили найтеплішою за останні роки. Аномально висока температура, що зберігається в області вже вплинула і на деякі види людського господарювання. Зокрема врожай картоплі та посівних був зібрали раніше звичайного. Дивуються змінам і любителі тихого полювання, позаяк грибний сезон змістився на місяць вглиб осені. Зараз черга і фруктових дерев. Більшість рожевого цвіту з яблуні обпала. Проте залишилося ще гілки, де цвіт тільки з'являється. Як пояснила жінка, туди потрапляє  найбільше сонячного світла. Такому господарі дуже тішаться. Проте ця яблуня не єдина в селі, де зав'язуються плоди. Щось подібне помітили і на іншому, як тут кажуть, грунку. Чогось такого старожили не пригадають, кажуть всьому винне глобальне потепління. Втім власники цвітучої яблуні задоволені - отримати два врожаї на рік, таким не кожен похизується.Джерело: m-studio.net.ua

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News