• 6:53 PM
  • вівторок , 6-червня-2023

Прокурор Мукачівського району Олег Опішняк: «Потрібно негайно відібрати ліцензії від підприємців, які продають алкоголь та тютюн неповнолітнім»

  • 9/27/2014
  • Перегляди 1317
  • Коментарі 0

Саме про ріст підліткової злочинності і реакцію на це правоохоронних та контролюючих органів йшлося на міжвідомчій нараді в прокуратурі Мукачівського районі.

Прокурор Мукачівського району Олег Опішняк, разом із керівниками правоохоронних органів та інших уповноважених органів виконавчої влади та інших відомств  Мукачівського району, радилися, що слід зробити в першу чергу аби зупинити негативну тенденцію. А роботи за словами прокурора -  не початий край.

Зокрема, прокурор району хоче бачити по кожному випадку продажу дітям алкоголю і тютюну матеріали, скеровані сектором кримінальної міліції у справах дітей Мукачівського МВ до Головного управління Міндоходів у Закарпатській області для застосування штрафних санкції та вирішення питання щодо позбавлення ліцензії таких суб’єктів господарювання.Адже, як відомо, великий відсоток злочинів вчиняється  підлітками саме у стані алкогольного сп`яніння.
 
Звртаючись до керівництва міліції району, прокурор наголосив, що слід активніше проводити рейди та перевірки додержання вимог Закону України «Про рекламу» в торгівельних закладах, які розташовані поблизу загальноосвітніх шкіл, в частині контролю за поширенням реклами, яка шкодить здоров’ю дітей,. А також активізувати і роз’яснювальну роботу з молоддю, зокрема учнями, щодо заборони вживання алкогольних напоїв.

Олег Опішняк, зауважив, що ситуація не терпить зволікань, адже злочинність серед неповнолітніх в районі стала найвищою в області: дітьми вчинено вже 15 злочинів. У скоєнні цих злочинів брали участь 8 неповнолітніх, яким повідомлено про підозру.

За результати наради було вироблено ряд спільних заходів з метою усунення порушень закону та запобігання їм у подальшому, підвищення ефективності роботи щодо захисту прав дітей, попередження злочинності і бездоглядності серед неповнолітніх.
 
Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News