• 5:33 PM
  • четвер , 7-липня-2022

Лунченка спіймали на джинсі (фотофакт)

  • 9/26/2014
  • Перегляди 975
  • Коментарі 0

Два майже ідентичні інтерв’ю із кандидатом №19 у виборчому списку Народного Фронту – Валерієм Лунченком, –  з’явилися у різних закарпатських газетах. Валерій Лунченко також є координатором обласного виборчого штабу Народного Фронту.

В обох газетах назви матеріалів та речення – фактично однакові, автор вказаний також один – Василь Головня.

Суть інтерв’ю – суто позитивні повідомлення щодо діяльності Валерія Лунченка, матеріал має явні ознаки передвиборної агітації, оскільки у ньому повідомляється, що Валерій Лунченко балотуватиметься до парламенту і озвучені деякі тези його передвиборної програми.

Втім у жодній газеті відповідної позначки щодо передвиборної агітації не зроблено.

Спочатку матеріал вийшов на стор. 4 газети «Срібна Земля-ФЕСТ» № 27 від 19 вересня (наклад – 5 350 примірників), інформує ОПОРА, потім – на стор. 4 газети РІО № 38 від 20 вересня (наклад – 15 100 примірників).

Станом на 19 та 20 вересня – коли з’явилася перша публікація, Валерій Лунченко ще не був зареєстрованим кандидатом. Документи на реєстрацію подані 18 вересня, а зареєстрований кандидати Народного Фронту по списку – 23 вересня.

ОПОРА нагадує: згідно із Законом України «Про вибори народних депутатів України», передвиборну агітацію партія чи кандидат повинні розпочинати із наступного дня після реєстрації.

Тобто, у випадку із Валерієм Лунченком, агітаційне інтерв’ю мало з’явитися лише 24 вересня і позначене у газеті як передвиборна агітація. Цих вимог законодавства не дотримано.

На питання спостерігача ОПОРИ – яким чином два однакові матеріали опинилися у різних газетах і чи надруковані вони на правах реклами, Валерій Лунченко відповів коротко: «Я не відслідковую за тим хто і що розміщає чи передруковує один в одного».Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News