• 9:30 AM
  • понеділок , 25-вересня-2023

В Іршаві взялись за ремонт каналізації (ВІДЕО)

  • 9/26/2014
  • Перегляди 798
  • Коментарі 1

Вулиця Гоголя в Іршаві вже давно потребувала ремонту каналізаційної мережі та водопостачання – нарешті за нього взялися.

Перекопали пів вулиці прокладаючи магістраль. Та крім підключення абонентів до цієї ділянки трубопроводу, вона ще й дасть змогу закільцювати міську мережу водопостачання та водовідведення.

Вулиця Гоголя розташована в ста метрах від центру Іршави, тут  вже три тижні працюють робітники водоканалу, прокладають нову мережу водопостачання та водовідведення. І нехай це маленька вуличка на 30-35 дворогосподарств,  та її розташування грає ключову роль у мережі водопостачання та водовідведення. Проклавши тут магістраль є можливість закільцювати всю центральну частину міста, що в подальшому дасть змогу фрагментарно ізолювати ділянки мережі водогону. Щоб не було так що десь трубу на магістралі прорвало, і доводиться всьому місту сидіти без води, поки усувають аварію. Роботи виконують поетапно, зараз посеред вулиці викопали величезну яму для колодязя. Деякі мешканці вулиці самостійно підводять труби з будинків, щоб згодом під’єднати до магістралі.Для проведення комунікацій довелося перекопати всю вулицю, а під час дощів тут буде суцільне болото. Заступник міського голови Василь Мейсарош каже: що як тільки завершать роботи з  прокладення мереж водопостачання та водовідведення,  одразу завезуть щебінь, а от коли тут буде асфальт, сказати не береться.
М-Студіо

Коментарі (1)
іршавчанин
10/2/2014 11:45:17 AM  |  IP: 178.93.248.***
добре

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News