• 1:16 AM
  • вівторок , 31-січня-2023

Губаль просить чиновників часів Януковича добровільно звільнитися

  • 9/24/2014
  • Перегляди 1151
  • Коментарі 0

З таким проханням нещодавно призначений губернатор Закарпаття звернувся до посадовців у вівторок, 23 вересня.

Як інформує прес-служба Закарпатської облдержадміністрації, Василь Губаль звернувся до держслужбовців та працівників правоохоронних органів області, які працювали на керівних посадах за часів президентства В.Януковича, добровільно написати заяви про відставку.

Прохання стосується всіх, хто перебуває на керівних посадах від ОДА і РДА до управління лісового господарства і Державноі служби надзвичайних ситуацій.

«Як голова ОДА – не допущу жодних затягувань, жодних винятків і жодних компромісів у цьому питанні. Звільнення з посад корупційної команди Януковича – не моя примха і не полювання на відьом. Це – вимога закарпатської громади і вона має бути виконана невідкладно», - заявив Василь Губаль.

Він переконаний, що таке очищення закарпатської влади і буде справжньою люстрацією, незалежно від того поки прийнятий Верховною Радою закон почне реально діяти.

Варто наголосити, що звільнення усіх посадовців доби Януковича вимагали від попередника Губаля Валерія Лунченка, але той попри обіцняки зробити це зволікав.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News