• 3:36 AM
  • субота , 10-червня-2023

Вихованці іршавської студії почали підготовку до патріотичного Дня вчителя

  • 9/23/2014
  • Перегляди 1066
  • Коментарі 1

У Іршавській дитячій школі мистецтв розпочалася активна підготовка до «Дня учителя», що відбудеться, у першу неділю листопада. Учні власними силами взялись за патріотичне оздоблення залу, де проходитимуть урочистості для освітян.

Учні виготовлять два стяги синьо-жовтого кольору, оздоблені квітами й голубами миру та віночок, оздоблений в українському стилі патріотичними стрічками.

Така групова робота, перш за все має робити організовану атмосферу у колективі. Дітям надається можливість навчитися чогось нового і показати себе, адже як запевнила керівник студії, до цих пір вона справлялася сама з роботами для районних масових заходів, а зараз вирішила, для всебічного розвитку дітей, долучити їх до роботи, яка має принести користь і суспільству і самим дітям.

Нагадаємо, що «зразкова» студія образотворчого мистецтва «Боржавська фантазія» перша на Закарпатті надсилала листівки та дитячі малюнки у зону АТО для підтримки наших захисників. 

На початку листопада в Іршаві 
відбудеться персональна виставка живопису призера конкурсів обласного рівня, вихованки студії Богдани Дикої.

Джерело: 
http://goloskarpat.info

Коментарі (1)
тера
9/23/2014 6:47:42 PM  |  IP: 95.134.94.***
Що день учителя на листопад перенесли?

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News