• 8:54 PM
  • понеділок , 3-жовтня-2022

У Іршаві діти допомогли своїм одноліткам з інтернату

  • 9/21/2014
  • Перегляди 1075
  • Коментарі 0

Викладачі та вихованці Іршавської дитячої школи мистецтв проявили ініціативу й допомогли дітям-інвалідам інтернату с. Імстичево Іршавського району. Під час акції «Подаруємо свято дітям з Інтернату» цього тижня юні митці збирали для своїх однолітків одяг та взуття. 

— Милосердя — це відголос душі. Людина, яка не байдуже проходить, подавши допомогу тому, хто простягає руку, — це і є милосердя, — сказала організатор акції, Член спілки художників України, Любов Микита. - У інтернаті діти мають відчувати допомогу людей, у яких живе ця іскорка милосердя. Діти, не мають бути відкинуті.

Організатором акції милосердя виступила «зразкова» студія образотворчого мистецтва «Боржавська фантазія», яка зараз нараховує близько 40 дітей віком від 5 до 16 років.

Нагадаємо, що організація такої акції у Дитячій школі мистецтв проходить не вперше. Вже два роки поспіль школа дарує роботи та проводить День відкритих дверей, приводячи у студію дітей-інвалідів інтернату с. Імстичева.

Джерело: http://goloskarpat.info

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News