• 6:12 PM
  • п'ятниця , 22-вересня-2023

Урочисто нагородили переможців конкурсу «Очима дитини про бюджет країни – 2014»

  • 9/20/2014
  • Перегляди 1089
  • Коментарі 0

Керівництво Державної фіскальної служби України приділяє конкурсу дитячих робіт на податкову тематику велику увагу, оскільки це один з етапів виховання податкової культури серед підростаючого покоління. Із року в рік  конкурс стає дедалі популярнішим і неабияку роль у цьому відіграє піар-кампанія, яка проводиться податківцями разом з працівниками освіти у навчальних закладах, будинках дитячої творчості. Зростає не лише кількість робіт, а і їх якість.

Крізь призму свого сприйняття діти демонструють те, як вони розуміють та вболівають за бюджет країни і можливо навіть більше, ніж дорослі, переймаються державними видатками на соціальну, культурну, оздоровчу, спортивну та інші сфери, вкрай необхідні для існування повноцінного суспільства.

Урочиста відеоцеремонія нагородження переможців обласного та лауреатів Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Очима дитини про бюджет країни -2014» відбулася вчора в приміщенні  Головного Управління Міндоходів у Закарпатській області.

За участь у творчому змаганні на краще висвітлення податкової тематики відзнаки отримали  троє  Іршавських  школярів, які посіли І, II  та ІІІ місця в обласному етапі конкурсу.

Також слід зазначити, що Кодріш Анастасія, учениця Іршавської ЗОШ I-III ступенів №2, в номінації «Літературні твори» за III місце на Всеукраїнському  конкурсі  отримала відзнаку та ціні подарунки,  які їй  вручив начальник Головного управління  ДФС у Закарпатській області
Олексій Петріченко.

Безперечно, що проведення конкурсу «Очима дитини про бюджет країни – 2014» сприяє підвищенню податкової культури як маленьких громадян, так і їх батьків. Добровільна сплата податків громадянами – одна з характерних рис цивілізованості розвинутої держави. Кожна країна має свої методи її досягнення, але спільними є те, що усвідомлення обов'язку сплачувати податки виховується у громадян з раннього дитинства. Щоб прищепити дитині навички діяльності в реальному житті, необхідно вчити її мислити за законами економіки, прививати почуття відповідальності за майбутнє нашої країни.

Іршавська ДПІ

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News