• 5:28 PM
  • п'ятниця , 22-вересня-2023

Влада пообіцяла за два місяці вирішити земельне питання монастиря в Джублику

  • 9/19/2014
  • Перегляди 1350
  • Коментарі 0

Днями в Закарпатській ОДА відбулося засідання профільної комісії, на засіданні якої вирішили протягом двох місяців «закрити» земельне питання щодо монастиря в урочищі «Джублик» на Іршавщині. 

Нагадаємо, вже десять років поспіль настоятелі чоловічого монастиря «Пресвятої Богородиці» намагаються отримати документацію на землю, на якій знаходиться святиня.

— Сам монастир існує вже 12 років, і рівно стільки ж, з року в рік, зимою та у літню спеку, ми проводимо службу на подвір’ї, – поділився отець Атанасій. - На служби прихожани відвідують храм навіть з-за кордону і така велика кількість людей просто не поміститься у приміщенні.

Земельна ділянка площею біля 1 га, про яку ідеться, знаходиться на території Довжанського лісового господарства. Для того, щоб юридично вона була передана у володіння (користування) монастиреві, ДЛГ повинно спочатку її легалізувати. Цей же процес затягнувся на тривалий термін.

Урочище «Джублик» біля села Нижнє Болотне в Іршавському районі вважається святинею світової величини. Зі Львова до Джублика встановлено найбільшу у світі (300 км) Хресну Дорогу.

За свідченням очевидців, 27 серпня 2002 року біля джерела під Джубликом двом дівчаткам об'явилась Матінка Божа. Вони стверджують, що на Богослужіння часто приходить вся Пресвята Родина — Ісус, Марія, Йосиф.

Джерело: http://goloskarpat.info

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News