• 3:30 AM
  • понеділок , 5-червня-2023

Закарпатська прокуратура вимагає від сільської ради на Іршавщині повернути землю

  • 9/18/2014
  • Перегляди 1357
  • Коментарі 0

Закарпатська міжрайонна прокуратура пред’явила позовну заяву до Ільницької сільської ради на Іршавщині. Правоохоронці вимагають визнати недійсним рішення сільської ради та договору оренди земельної ділянки площею 20 га і повернути земельну ділянку державі. 

— Прокуратурою було проведено перевірку в порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів в Іршавській РДА з питань додержання вимог земельного, водного та іншого законодавства при передачі земельних ділянок в оренду чи користування, — повідомив Закарпатський міжрайонний прокурор з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері Максим Киричук.

Провівши перевірку, прокурори виявили, що Ільницька сільська рада своїм рішенням незаконно надала в оренду на 25 років земельну ділянку площею 20 га, яка розташована на території сільської ради в урочищі «Зворина» одному з товариств.

— Справа в тому, що Ільницька сільська рада вийшла за межі наданих їй повноважень, — пояснив прокурор, - оскільки розпорядження зазначеними землями входило до компетенції обласної ради.

Крім того, всупереч вимог Земельного кодексу, земельна ділянка надана в оренду без розроблення та затвердження проекту землеустрою.

Господарським судом Закарпатської області вже відкрито провадження по справі та призначено справу до розгляду.

Нагадаємо, раніше прокуратура Іршавського району, перевіривши роботу управління соцзахисту населення Іршавської держадміністрації, виявила недоотримання дітьми-сиротами та дітьми-інвалідами майна.

Источник: http://goloskarpat.info

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News