• 6:51 PM
  • п'ятниця , 22-вересня-2023

З 1 жовтня паспорти видаватимуть тільки у Центрах адмінпослуг

  • 9/18/2014
  • Перегляди 1263
  • Коментарі 2

В Ужгороді працівники Головного управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області провели навчання з адміністраторами  територіальних Центрів надання адміністративних послуг.

Начальник міграційної служби краю Ігор Михайлишин зазначив, головною метою семінару є якісне підвищення рівня обслуговування населення у сфері надання адміністративних послугіз міграційних питань.

Обговорювалися аспекти виконання розпорядження Кабінету Міністрів України “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг”, питання передачі затверджених інформаційних та технологічних карток надання відповідних адмінпослуг для розміщення їх в Центраху місцях здійснення прийому громадян та особливості заповнення необхідних документів.

Як відомо, з 1 жовтня цього року виключно через ЦНАПи здійснюватиметься прийом заяв громадян щодо оформлення та видачі паспорта громадянина України, у тому числі замість пошкодженого, втраченого або викраденого;вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні 25- і 45-річного віку; реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання; реєстрації місця перебування особи; оформлення та видачі довідки про реєстрацію місця проживання або місця перебування особи. З 1 січня 2015 року через Центри надання адміністративних послуг розпочнеться прийом заяв громадян щодо оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон та проїзного документа дитини, повдіомляє Ольга Поштак, головний спеціаліст по зв’язках з громадськістю та ЗМІ ГУ ДМС України в Закарпатській області.

Коментарі (2)
укрпаспорт
9/19/2014 10:40:28 PM  |  IP: 193.142.219.***
офіційно сплачується у касу 34 грн і нікопійчиною більше. ну принаймні я так платив. все решта то позов до суду
Гойра
9/18/2014 8:11:02 PM  |  IP: 89.209.11.***
ЦІкаво там буде дешевше? Бо у Іршаві за заміну пошкодженого українського паспорта просять більше ніж 300грн.

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News