• 4:41 PM
  • вівторок , 22-вересня-2020

Молодіжка підвела підсумки конференції резолюцією

  • 9/17/2014
  • Перегляди 708
  • Коментарі 0

Текст резолюції оприлюднив у мережі Фейсбук громадський активіст Михайло Покрівчак.  Резолюція конференції на тему: «Децентралізація влади очима молоді»

Враховуючи суспільно-політичну та економічну ситуацію в країні, думки учасників конференції на тему: «Децентралізація влади очима молоді», після обговорення питань порядку денного було прийнято рішення про підтримку проведення децентралізації влади, а також рекомендувати відповідним органам влади:

1. Провести реформи з питань місцевого самоврядування щодо бюджету, більша частина якого повинна залишатись на місцях, а менша, незначна, -- передаватись до бюджету країни;

2. Районні та обласні державні адміністрації скасувати, а всі відділи, підпорядковані їм, передати у підпорядкування районних та обласних рад;

3. Частину відділів ліквідувати та максимально спростити їх роботу для зменшення заплутаних бюрократичних відносин між державними установами та населенням;

4. Спростити процес відкликання народних обранців, якщо ті не виконують їх прямого обов’язку;

5. Надати оплату народним обранцям різних рівнів: сільських, міських, районних, обласних рад для змоги покращити виконання ними їх прямих обов’язків;

6. Президент повинен призначати своїх представників, але з обмеженою кількістю виконавчого складу.

7. Збільшити кількість Центрів надання адміністративних послуг – електронне врядування значно спростить отримання довідок, подання звітності, отримання дозволів тощо. 

8. Якнайшвидше ініціювати перевибори до місцевих рад, аби прийшли до влади люди, які будуть носіями нових ідей самоврядування. 

9. Створити можливості для повернення із-за кордону інтелектуальних ресурсів та освоєння інвестиційного клімату та залучення коштів в економіку України осіб, які заробили гроші за кордоном.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News