• 10:21 AM
  • понеділок , 25-вересня-2023

Як закарпатські нардепи голосували за закон про люстрацію

  • 9/16/2014
  • Перегляди 906
  • Коментарі 0

За закон про люстрацію проголосував 231 народний депутат з 246 зареєстрованих в сесійній залі.

На засіданні парламенту один із авторів законопроекту Юрій Дерев'янко (позафракційний) підкреслив, що при підготовці до другого читання законопроект "дуже суттєво змінився".  За його словами, із законопроекту вилучені всі норми, які суперечили чинній Конституції. Депутат повідомив, що "всі виборні посади - депутати, уповноважений з прав людини, конституційні судді - вилучені з цього закону". Він додав, що цей закон вимагає від чиновників вказувати в декларації свої доходи та майно і доходи тих осіб, які проживають "спільно з ними і мають спільний побут".

Юрій Дерев'янко зазначив, що законом передбачено, що в разі перевірки податкової служби щодо відповідності майна декларації, податкова не може ухвалювати рішення в разі фактичних розбіжностей, без того, щоб чиновник чи особа, щодо якої проводиться перевірка, не ознайомилися із зауваженнями і не дав своє пояснення цим розбіжностям. І тільки з урахуванням пояснень і доводів цієї особи (йдеться про тих осіб щодо яких проводиться перевірка - УНІАН) приймається остаточне рішення. Нагадаємо, що незадовго до цього депутати не підтримали даний законопроект, але продовжували його обговорення Як передає кореспондент УНІАН, в попередньому голосуванні за законопроект свої голоси віддали 217 депутатів. У свою чергу спікер Верховної Ради Олександр Турчинов заявив, що жоден з депутатів не покине сесійну залу, поки закон про люстрацію не буде прийнятий. Після цього, прийнявши даний закон, голова парламенту оголосив засідання закритим. 


Лише 5 з 12 народних депутатів, які презентують у Верховній Раді, підтримали закон про очищення влади.
Як закарпатські нардепи голосували за закон про люстрацію

Його проголосував парламент під завісу дня - 231 голос "за".
Хоч закон ухвалювався на тлі перекриття вулиці Грушевського та зносення шин під ВР, деякі народні депутати проігнорували це рішення.

Отже, як голосували закарпатські народні депутати:
Віктор Балога - за
Василь Петьовка - за
Павло Балога - за
Валерій Пацкан - за
Віктор Пинзеник - за

Іштван Гайдош - відсутній
Іван Бушко - відсутній
Михайло Ланьо - відсутній
Василь Ковач - відсутній
Нестор Шуфрич - відсутній
Сергій Мошак - відсутній
Валерій Лунченко - відсутній
Відсутність молодого Валерія Лунченка виглядає особливо дивно, адже від учорашнього дня він уже не суміщає мандат нардепа з посадою голови Закарпатської ОДА, а його політична сила - Народний фронт - завжди палко наголошувала на люстрації. Як то кажуть, не словом, а ділом.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News