• 19:41
  • середа , 25-квітня-2018

Закарпаття готується до проведення міжнародного економічного форуму “Експорт в ЄС”

  • 16.09.2014
  • Перегляди 717
  • Коментарі 0

Півтори сотні підприємств України та ЄС заявили про готовність взяти участь у міжнародному економічному форумі «Експорт в ЄС», який відбудеться в четвер та п’ятницю в Ужгороді в приміщенні обласного муздрамтеатру. Серед учасників форуму агенства регіонального розвитку з Угорщини, Чехії, Словачиини, угорсько-українська торгово-промислова палата, угорсько-сербська торгово-промислова палата, представники чотирьох міністерств українського уряду, Клуб експортерів України, Європейсько-українське енергетичне агентство, компанія «Мотор-Січ», ряд компаній з Угорщини, Німеччини, Чехії, Словаччини, Польщі та Румунії.

Представники країн ЄС інформуватимуть учасників форуму про досвід трансформації економіки до умов європейського співтовариства.

У понеділок в обласній раді відбулося засідання оргкомітету, на якому уточнялися перелік заходів, які будуть проведені під час форуму. Головував на засідання перший заступник голови обласної ради Василь Брензович. Форум розпочне роботу в четвер о десятій годині, який відкриватимуть представники органів влади, генеральних консулів, директорів торгово-промислових палат. Яке повідомив технічний організатор форуму директор компанії «Кратос» Дмитро Мірошніков захід має стати потужним стимулом для тих підприємств, які мають намір освоювати нові ринки у Європи. Це актуально і з огляду ратифікації угоди про асоціацію з Європейським Союзом. «Найбільше компаній представлено з Угорщини, буде представлено 30 експозицій. Ми готуємося до чималої кількості гостей з країн ЄС», – зазначив Дмитро Мірошников.

Прес-служба облради

Теги:
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News