• 9:55 AM
  • неділя , 14-серпня-2022

Більше 2890 закарпатців не з'явилися у військкомат по повістці (ВІДЕО)

  • 9/16/2014
  • Перегляди 992
  • Коментарі 0

Третя хвиля мобілізації закінчилася. Для більшості. Дехто досі ховається. І вже не від повістки, а від відповідальності.

За те, що тихцем бігав від армії або демонстративно на камеру палив повістки. Такі випадки – поодинокі. Але в кожній області – свої історії.

Ось військовий комісар Закарпаття розповідає: у них роздали понад 4 тисячі повісток, але у військкомати прийшло менше половини запрошених. Інші, отримавши небажаний лист, без проблем втекли за кордон.

У прикордонників списків тих, хто підлягає мобілізації, немає. «За підсумками третього етапу мобілізації нами передано в міліцію більше 2890 людей, які не з’явилися. Це ті люди, які мали на руках повістки. За кожною людиною буде встановлюватися факт - місце її перебування і причина неприбуття», - каже військовий комісар Закарпатської області Іван Васильцюн.

Такі цифри - з кожної області, однак загальної картини ніхто не знає. Міністерство оборони посилається на військову таємницю. Проте експерти наводять свою статистику.

мукачево.нет

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News