• 10:20 AM
  • субота , 4-грудня-2021

Іршавські бібліотекарі організували літературні "посиденьки"

  • 9/13/2014
  • Перегляди 954
  • Коментарі 0

10 вересня цього року вся Україна святкувала 120 – річчя від дня народження засновника національної школи кінематографії, видатного українського кінорежисера, письменника, сценариста, актора, художника та педагога – Олександра Довженка. Народжений Україною, палко любив її, щиро несучи в своєму серці .

Бібліотекарі Іршавської районної бібліотеки, провівши виїзний читальний зал до дня народження П.Загребельного, вирішили і цього разу піти в люди. Обравши затишну місцину в міському парку, вони організували літературні посиденьки, присвячені 120 -- річниці від дня народження О.Довженка. Знайомили перехожих з творами письменника, критичними та публіцистичними матеріалами про життя і творчість видатного митця. Разом з тим кожен відвідувач посиденьок отримав рекламну візитівку відділу обслуговування. Перехожі отримали масу задоволення від спілкування з бібліотекарями, побажали нам і надалі проводити такі цікаві і корисні заходи

Іршавська центральна районна бібліотека

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News