• 11:16 PM
  • субота , 8-серпня-2020

Молодь Іршавщини обговорювала децентралізацію

  • 9/12/2014
  • Перегляди 1044
  • Коментарі 0

Молодіжка партії «УДАР» ініціювала круглий стіл головною темою якого став погляд молоді на децентралізацію .

На обговорення приїхав Денис Ман, куратор молодіжного крила «УДАРу». У своєму виступі розповів, чим саме важлива децентралізація і як вплине на розвиток районів. Основним же стане можливість громади самим розпоряджатися своїм бюджетом, не чекати погодження купи установ з області та центру, бо наразі без погодження зверху майже нічого не можна здійснити. 

Зазначили також важливість як виборів депутатів так і можливості їх відкликати, адже на даний момент відкликати депутата дуже заплутана процедура.

Михайло Покрівчак вказав ще на одне досить болюче питання. Аби наразі отримати якусь довідку пересічному жителю району, потрібно оббити купу порогів, адже людей постійно ганяють з одного кабінету до іншого. Потрібно скоротити і мінімізувати кількість відділів які існують в адміністраціях, а ще краще передати всі відділи під керівництво районної ради, причому скоротивши дубльовані.

Також під час обговорення дійшли до висновку, що депутату треба надати певну заробітну плату щоб він напряму займався інтересами своєї громади, а не переймався за що жити. Але в разі виявлення ним порушень чи зловживань жорстоко карати, притягати до кримінальної відповідальності з відшкодуванням завданих збитків. 

Також обговорили кандидатури представників президента, після децентралізації. Не потрібно знову ж таки роздувати штат працівників, в районі достатньо буде 3-5 осіб, а в області не більше 30.


Irshava News

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News