• 8:42 AM
  • п'ятниця , 9-червня-2023

На Закарпатті керівник відділу земельних ресурсів незаконно видавав акти на земельні ділянки

  • 9/10/2014
  • Перегляди 957
  • Коментарі 0

Сьогодні, 9 вересня оголошено про підозру у неналежному виконанні службових обов`язків та несумлінному ставленні до них, що спричинило тяжкі наслідки, начальнику одного з районних відділів земельних ресурсів в області.
Встановлено, що 38-річний керівник райвідділу земресурсів, не перевіривши законність та наявність підстав виділення земельних ділянок, завірив і видав (на підставі незаконного розпорядження голови РДА)  три державні акти про право власності на землю.
 
Відтак, із земель запасу незаконно вибуло понад 0,44 га землі на загальну суму  близько 262 тис.грн.
 
Наразі, вирішується питання про обрання керівнику держземагенства запобіжного заходу, а також відсторонення його від посади.

Довідка:
ч.2. ст. 367 КК України -  Службова недбалість ,  тобто  невиконання  або  неналежне виконання  службовою  особою  своїх  службових  обов'язків  через несумлінне   ставлення   до   них,   що   завдало  істотної  шкоди охоронюваним  законом  правам,  свободам  та   інтересам   окремих громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам окремих юридичних осіб, якщо воно спричинило тяжкі наслідки, - карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти  років з  позбавленням  права  обіймати  певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох  років  та  зі  штрафом  від  двохсот п'ятдесяти   до  семисот  п'ятдесяти  неоподатковуваних  мінімумів доходів громадян або без такого.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News