• 3:56 AM
  • субота , 10-червня-2023

У Собатині відновлюють школу для ромів (фото)

  • 9/10/2014
  • Перегляди 1361
  • Коментарі 0

1 вересня діти у присілку села Собатин все ж розпочали навчання не в школі, а в  тутешньому домі молитви аж ніяк не пристосованому до навчально-виховного процесу. Напередодні Дня знань вихованці школи допомогли педколективу перенести парти та тимчасово облаштувати приміщення.

Навчання організовано у дві зміни, позаяк у будівлі тільки дві кімнати. 

Як ми вже інформували, місце уроків змінили через те, що в одному із класів школи стеля обвалилася повністю, а в інших приміщеннях – аварійна.

Ремонтні роботи розпочалися минулого тижня. Бригада працює над встановленням стелі. Вже змонтували металевий профіль. Намітили провести утеплення, а також заміну електропроводки у всій будівлі, адже, як стверджують вчителі школи, саме через несправну електромережу цього року згоріла дерев’яна добудова, а якій розміщувалися два класи.

Загалом, об’єм робіт чималий. Впоратися з усім планують протягом тижня-двох, якщо не виникне проблем із придбанням будівельних матеріалів.

За цей час маленькі роми гризуть граніт науки в будівлі, де розпочали навчальний рік.

На жаль, про  добудову двох класних приміщень, які вщент згоріли, з відділу освіти інформації поки що не має.  


Міська Рада

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News