• 10:16 AM
  • субота , 4-грудня-2021

В Іршаві визначили найкращих читачів року

  • 9/9/2014
  • Перегляди 1044
  • Коментарі 0

З 10 по 14 вересня відбудеться «День найкращого читача року», який буде проходити у м.Львів.

Іршавська районна бібліотека налічує трьох молодих ерудитів, які не байдужі до літературного слова, а саме: Олексій Василь з с.Ільниця, Шуміліна Тетяна з Перичинського району с.Раково, а також Молнар Ніка з м.Берегово. Поїздку у місто лева взяла під контроль заступник директора по роботі з дітьми Іршавської районної бібліотеки Майя Бобик. Поїздка вже мала відбутися у травні, але у зв’язку з трагічними подіями на Сході країни подорож перенесли. У Львові дітей обіцяють нагородити цінними призами і залишити у їх серцях яскраву згадку про місто.

«Мета такої діяльністі юнацького абонементу має сприяти всебічному розвитку високоінтелектуальної особистості та координує роботу з питань виховання молоді та юнацтва з усіх основних напрямків суспільних відносин: патріотичного, екологічного, правового, трудового тощо»— сказала завідувачка відділу обслуговування Олена Кепша.
Нагадаємо, що офіційно станом на сьогодні Іршавська РБ налічує 1285 юних читачів. На юнацькому абонементі Іршавської ЦРБ обслуговуються користувачі віком від 16 до 21 року. Для яких відкрито клуб «Підліток і закон для юнаків», прагнення цього клубу: підвищення інтересу користувачів до читання; уміння орієнтуватися у світовому інформаційному потоці; формування національної свідомості, патріотичного, правового та морального виховання молоді.

Джерело: http://goloskarpat.info

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News