• 8:21 PM
  • понеділок , 3-жовтня-2022

Хор працівників культури Іршавщини відзначив другу річницю концертом

  • 9/8/2014
  • Перегляди 1613
  • Коментарі 2

2 лютого 2012 року з ініціативи клубних та бібліотечних працівників створено хор працівників культури. Його учасниками стали самі ж ініціатори та викладачі дитячих шкіл мистецтв. 

Художній керівник - провідний методист Іршавського районного будинку культури Оксана Сідор, концертмейстери – Стела Керечанин та Ігор Староста. 7 вересня, у рамках відзначення 200-річчя з Дня народження Тараса Шевченка у залі РБК відбувся концерт, під час якого колектив представив свою програму.

 Так, прозвучали українські народні, духовні та інші пісні у обробці Л.Ревуцького, О. Пономарькова, С. Мартона, Я. Яциневича. Насамкінець виступу колектив виконав знамениту пісню, нашого відомого земляка Михайла Машкіна «Верховино, мати моя» (солісти Олександр Голіба та Микола Боїшко).

Привітали винуватців свята працівники культури з обласного центру, зокрема, народний вокальний дует «Рідна пісня» у складі Тетяни та Сергія Раховських і інструментальний ансамбль «Рапсодія» (керівник Олеся Дубенко) із Ужгородського районного будинку культури.

Зі словами вітань виступили начальник управління культури ОДА Юрій Глеба та голова Іршавської РДА Вячеслав Свічкар. Хору побажали успіхів та нових творчих звершень.

Слід відзначити, що від початку заснування хор працівників культури розпочав активну творчу діяльність. Дебютував 19 травня 2012 року на обласному святі з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівника культури та майстрів народного мистецтва. Завдяки своєрідності репертуару та професійній майстерності завоював симпатії шанувальників хорового мистецтва не лише в районі, а й за його межами.

Колектив став лауреатом ІІІ ступеню обласного фестивалю стрілецької пісні «Красне поле», брав участь у обласних фестивалях «Лемківська ватра», «Червена ружа».


Іршавська міська рада

Коментарі (2)
учасник
9/23/2014 8:45:42 AM  |  IP: 95.134.63.***
звертаюсь до читачів! Ця обмежена морально людина (А.Кушницька) більше нічого у житті не може. Я підтримую цей прекрасний хор і бажаю їм великого творчого майбутнього!
А. Кушницька
9/8/2014 7:28:16 PM  |  IP: 78.111.186.***
И я хотіла учора ити на концерт, та як ки м си спомнила ош яка сувета в Україні, та думаву ош найго бух пубє и концерт, айбо была уня инниськы кума такаже ош она была, та плювала си на голову цілий динь ош на таку пирибачавуся хуйню пішла никати, шо самі собі заспівали, та пішли ся гостити, айбо гостина кажуть дуже файна была. Та каже ми кума ош там якась дурна коли люди собі співали та все ходили руками махавучи, шо вже хотіла міліцію узвати. Та каже ми кума ош віділа того великого начальника з области, та почав уту дурну поздоровляти, дуже ся пирибачав ош нич їв не купив на 2 рочки сигінь, айбо казав ош ся справит купит їв через 3 тижні гармошку, бо дуже натяговати любит. А на дворі дуже ся люди сміяли та так ми было інтересно што мало м стала пудслухати та кажут ош тот начальник што ї поздоровляв та они ги капучіно 3 в єдному ци 3 в єднів, айбо я нич не поняла, та пішлам собі на автобус.

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News