• 1:20 AM
  • вівторок , 3-жовтня-2023

На Іршавщині в оздоровчому таборі відпочило 640 дітей

  • 9/5/2014
  • Перегляди 1699
  • Коментарі 0

У оздоровчому центрі в селі Осій Іршавського району провели літній відпочинок 640 дітей з Міжгірського та Іршавського районів.

Путівки до літнього табору отримали 640 дітей працівників медичної та освітянської галузі, а також діти із малозабезпечених сімей.

— У нас залишиться чимало приємних вражень про відпочинок, – сказала вихованка 
Центрального табору туристичного активу учнів Українського державного центру туризму й краєзнавства учнівської молоді Віра Вовканич.

Відпочинок у оздоровчому таборі проходив під лозунгом «Дружня компанія». Протягом 21-го дня діти відвідували історичні принади села, мали екскурсію до обійстя народного артиста України Івана Поповича, проводили День друзів, День казки, День музики, День туризму. Окремо варто відзначити День знайомств — захід переріс у святковий концерт, до якого охоче долучалися й самі вихованці.

Відпочинок у таборі с. Осій став можливий за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, а також за підтримки Іршавської РДА.


Джерело: http://goloskarpat.info

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News