• 10:16 PM
  • неділя , 4-грудня-2022

Президент України затвердив зміни законодавства щодо комплектування контрактної армії та спрощення призову у кризовій ситуації

  • 9/4/2014
  • Перегляди 835
  • Коментарі 0

Президент України затвердив зміни законодавства щодо комплектування контрактної армії та спрощення призову у кризовій ситуації
Президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до законів України «Про військовий обов’язок та військову службу» та «Про засади запобігання і протидії корупції».

Закон № 1634-VII врегульовує законодавство задля сприяння переходу Збройних Сил України до комплектування особового складу на контрактній основі, а також спрощення процедури і скорочення часу, необхідного для здійснення призову громадян на військову службу у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці України, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення правового режиму воєнного стану.


прес-група Закарпатського ОВК

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News