• 9:36 PM
  • понеділок , 3-жовтня-2022

На Закарпатті почалися спільні навчання військових з Румунії, Угорщини, Словаччини та України

  • 9/4/2014
  • Перегляди 833
  • Коментарі 0

З 2 по 6 вересня у Закарпатській області, в районі міста Виноградів, пройдуть міжнародні військові навчання "Світла лавина-2014" (Blonde Avalanche 2014) за участю офіцерів та солдатів чотирьох країн-партнерів – України, Словаччини, Угорщини та Румунії, які об’єднанні в спільному проекті Багатонаціонального інженерного батальйону „ТИСА“. Про це повідомляє сайт VS.hu.

Метою навчань, у якому окрім українських військових візьмуть участь військовослужбовці збройних сил Румунії, Угорщини та Словацької Республіки, є тренування національної складової багатонаціонального інженерного батальйону «ТИСА» у завдання якого насамперед входить боротьба з повенями у басейні річки Тиса.

У навчанні візьмуть участь близько 150 військовослужбовців з різних країн. Зокрема, від України на «Лавині» буде 50 військовослужбовців зі спорядженням та військової технікою. Решта учасників представлятимуть ЗС Румунії, Словаччини та Угорщини.

А у вересні-жовтні цього року в Карпатах відбудуться багатонаціональні навчання гірсько-піхотних підрозділів “Карпати–2014?

1 квітня 2014 року Верховна Рада прийняла за основу і в цілому закон "Про схвалення рішення президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2014 році для участі у багатонаціональних навчаннях". За таке рішення проголосували 235 народних депутатів.

Цим законом пропонується встановити чисельність учасників навчань з української сторони у 2,5 тис. осіб і таку ж кількість - від інших держав-партнерів.
 
Мукачево.net

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News