• 8:07 PM
  • понеділок , 26-вересня-2022

Упереджене рішення райради визнано незаконним

  • 9/3/2014
  • Перегляди 2334
  • Коментарі 3

Висловлення недовіри голові Іршавської РДА Свічкарю В.С. викликало чималий резонанс як в районі так і в області.  Тому Свічкар В. С. звернувся до Іршавського районного суду з позовом до Іршавської районної ради про визнання незаконним та скасування рішення 25 позачергової сесії 6 скликання №485 від 20 червня 2014 року «Про недовіру голові районної державної адміністрації Свічкарю B.C.».

Позов мотивовано тим, що рішенням 23 позачергової сесії 6 скликання Іршавської райради №485 від 20 червня 2014 року про недовіру голові РДА Свічкарю B.C.. Вважав, що оскаржуване рішення прийнято з порушенням порядку, визначеного для прийняття такого рішення законодавством України та Регламентом Іршавської районнної ради. Так Іршавською райрадою не вирішувалося питання про заслуховування голови РДА щодо наслідків діяльності  і таке не вносилося до порядку денного засідання ради. Оскільки висловлення недовіри голові РДА є похідним від результатів його діяльності, підстав для недовіри голові Іршавської РДА не було. Крім того, при скликанні позачергової сесії 6 скликання Іршавської райради на 20 червня 2014 року порушено вимоги Регламенту районної ради, оскільки розпорядження про призначення позачергової сесії та перелік питань, винесених на розгляд сесії ради, опубліковані не були, і голова РДА на засідання сесії відповідно до Регламенту запрошений не був. 

При розгляді справи, пояснив, що до голови РДА поступили матеріали про погодження звільнення Леднея В.І. з посади директора ДП «Довжанське ЛМГ» у зв'язку з закінченням строку дії контракту, що він і зробив. Документів про погодження продовження трудового контракту з Леднесм В.І. до нього не поступало. Вважав, що мотиви висловлення недовіри є надуманими і безпідставними, оскільки він не порушував закону.

Протягом судового розгляду на жодне засідання суду  Добромільський П.П. не з’являвся, хоча про день, час та місце розгляду справи був належним чином повідомлений, поважність неявки до суду не підтвердив .

Спірне рішення «Про недовіру голові районної державної адміністрації Свічкарю B.C.» прийняте тоді в.п. голови районної ради Добромісльським П.П. за результатами заслуховування думок депутатів ради, а не звіту голови державної адміністрації, що суперечить вимогам Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Урішенні іршавської районної ради не наведені обставини, що вплинули на висловлення недовіри: не належне виконання головою місцевої державної адміністрації покладених на нього повноважень; вчинення неправомірних дій. прийняття неправомірних рішень або бездіяльність, що спричинило збитки або слугувало ненадежному виконанню своїх службових обов’язків, що вказує на відсутність причинно-наслідісового зв’язку між неправомірними діями голови РДА та висловленням недовіри.

Натомість, згідно рішення №485 від 20 червня 2014 року підставою для висловлення недовіри голові Іршавської районної державної адміністрації стали; «поверхневий підхід до оцінки суспільно-політичної ситуації в районі, небажанні співпрацювати та враховувати думку депутатів райради у прийнятті важливих рішень, ігнорування вимог ч.З ст. 33 ЗК «Про статус депутатів місцевих рад», рекомендацій райради від 12.06.20і4 року та рішення президії райради від 18.06.2014 р. /Про продовження трудового контракту з керівником ДП «Довжанське ЛМГ»..

3 огляду наведене суд дійшов висновку, що оскаржуване рішення не містить жодної підстави, яка передбачена законом як підстава для висловлення недовіри голові Іршавської райдержадміністрації.

Крім того, порушено встановлену законом процедуру розгляду цього питания.

Оцінюючи встановлені в ході судового засіданні фактичні обставини справи суд дійшов до переконання, що іршавська районна рада, приймаючи 20.06.2014 р. рішення №485 від 20 червня 2014 року «Про недовіру голові районної державної адміністрації Свічкарю В.С.» діяла необґрунтовано, упереджено та непропорційно з  порушенням норм встановлених чинним законодавством, тим самим довела свою повну залежність від Добромільського П.П.


Irshava News

Коментарі (3)
Спостерігач
9/9/2014 7:42:36 PM  |  IP: 91.195.157.***
Назлив депутатів але яких \регіоналів та інших продажних шкур, які за своЇ шкурні інтереси продадуть рідну матір. Хто з цих 35 людиноподібних думає за розвиток району. Та ніхто. Біда наша в тім, що ми Їх самі вибираем.Хто з цих обранців знає , що таке честь,совість, справедливість - мабудь ніхто.Ці 35 особини покірно слухають Петра Добромільського . А чому, де ваша людська гідність.Хто-хто а ви депутати добре знаєте хто такий Добромільський. А Свічкарь молодець, раз назлив цих, значить працює добре.
1111
9/4/2014 3:53:31 PM  |  IP: 193.142.219.***
вибачте на скільки мені відомо то там є 52 депутати але з ваших слів там 35 продажних курв.які вже і на виїзди ходять.
Незалежний
9/4/2014 11:30:23 AM  |  IP: 91.195.157.***
Діло не в тому як скликалася сесія чи як хто говорив, діло в тому што Свічкар за місяць роботи назлив на себе 35 депутатів із 50 ти

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News