• 11:49 PM
  • четвер , 2-грудня-2021

В одному із дитсадків Іршави, від батьків вимагали купити ліжко і здати гроші на білизну

  • 8/22/2014
  • Перегляди 1358
  • Коментарі 3

Щоб влаштувати свою дитину у дитячий садок міста згідно існуючої черги, батькам необхідно просто написати заяву до обраного дошкільного навчального закладу, додати до неї копію свідоцтва про народження та медичну картку свого малюка.

Однак, як виявилося, так буває не завжди. Вчора до міськвиконкому звернувся житель міста Іван Ковач, який стверджував, що до вищенаведеного переліку завідуюча ДНЗ №3 додала ще й придбання двох’ярусного ліжечка. За деякий час надійшла ще одна скарга, про збір ще коштів на придбання постільної білизни.

Вчора у міськвиконкомі розглянули цей інцидент за участю батька-скаржника та завідуючої. Відтак, керівник дошкільного закладу отримає догану, дітей влаштують у садок без «додаткових матеріальних зборів».

Слід відзначити, що до дошкільних навчальних закладів  м.Іршава в першу чергу повинні влаштовувати міських дітей, а вже при наявності вільних місць може розглядатися прийняття до дитсадка дітей із навколишніх сіл. 

Іршавська міська рада

Коментарі (3)
мама
9/5/2014 12:25:12 AM  |  IP: 91.195.157.***
хай держава забезпечуэ повнистю дитсадки то непотрибно буде батькам купляти постильну билизну и лижечка.ви зайдить подивиться скильки столикив у групи на 29 дитей чи вистачить их?а батько чому на зборах не говорив що вин небуде здавати гроши на постильну билизну?хай би сказав то його дитина обходиласьби тим чим э.ви подивиться на садочок СОНЕЧКО там бильше як пив садика дитей з Заричча а мою дитину з Иршави невзяли томущо немаэ мисць.ви заричанських дитей берить у останню очеридь то и на Иршавських буде мисто.
мама
9/3/2014 1:04:07 PM  |  IP: 91.195.157.***
Ніхто не вимагав, батьки самі дали пропозицію купити ліжечка, яких немає, тоді нехай мерія і купує сама і постільну білизну і нормальні одіяла. А пан Ковач нехай прийде на батьківські збори і нехай при всіх батьках скаже, що він проти, а не біжить із скаргами на завідуючу. А гроші збирають вкожному садку, чи він тільки ціленаправлено написав скаргу на даний садочок, який вважається найкращим.
марія
8/23/2014 4:45:58 PM  |  IP: 91.195.157.***
У статті мова йде про ДНЗ №3, а чому на фото діти іншого закладу, де ліжок і білизни достатньо?

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News